Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 40 10
Call-Girls 82935
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αισθησιακή, ήρεμη, όμορφη... είχα καυλώσει πριν το ραντεβού μαζί της λόγο των φωτογραφιών και δεν έχει αισθητές διαφορές από κοντά.
Ήταν πολύ πιο όμορφη κατά την επικοινωνία, έβγαζε μια αίσθηση οικειότητας και το βλέμμα της κάρφωνε όμορφα στο δικό μου, ένιωθα κάποιες στιγμές ότι ήθελε να μου δώσει κάτι παραπάνω, σαν να ήθελε να μου πει κάποιο μυστικό.
Της έδωσα τα λεφτά μπροστά, κάτι που είχα προσχεδιάσει για να δώσει καλύτερη παράσταση και τα πήρε με τρόπο και χωρίς να δείχνει ότι μόνο αυτό μετράει.
Αγκαλιαστήκαμε και φιληθήκαμε με αμοιβαία χάδια που αποκλείσανε κάθε πιθανότητα για πιο άγριες καταστάσεις. Στα χέρια μου ένιωσα την υπέροχη αύρα αυτής της γυναίκας και της φέρθηκα με τον τρόπο που της άξιζε.
Στοματικό παίχτηκε εναλλάξ, και οι δυο βάλαμε τα δυνατά μας. Είναι επαγγελματίας και τα δίνει όλα, η πίπα της ήταν βαθιά και υγρή με περιποίηση στα αρχίδια ενώ από χέρι μπορούσε και με και χωρίς.
Η πουτανιά της ήταν αρκετά διακριτική, τα μάτια κλειστά για να νιώσει καλύτερα με την γλώσσα και όταν τα άνοιγε έπεφταν στα δικά μου. Το μουνί της ήταν πολύ καλά περιποιημένο και έφτασα να την κάνω να τρέμει πριν πάμε στο επόμενο βήμα.
Την γάμησα σε ιεραποστολικό για να τερματίσει το gfe αλλά κάπου εκεί ένιωσα ότι ήθελε να πάμε σε πιο δυνατό σεξ και την έβαλα στα τέσσερα. Συμμετείχε καταρχήν με πολύ καλό στήσιμο αλλά και το μυαλό της ήταν συντονισμένο σε ότι κάναμε.
Τα βογγητά της ήταν αληθινά χωρίς υπερβολές και τα παιχνίδια με τα χέρια της συχνά, στο μουνί αλλά και στα βυζιά.
Έχυσα στον πρώτο γύρο χωρίς να τραβηχτώ κάτι το οποίο με ικανοποίησε πολύ.
Για δεύτερο γύρο είχαμε λίγο χρόνο αλλά δεν τα παρατήσαμε, μου έκανε cow και όταν είδε ότι πλησίαζε το τέλος της ώρας άρχισε το τσιμπούκωμα και κατάφερε με το σπαθί της να με τελειώσει.
Το μωρό αξίζει τα λεφτά, είναι επαγγελματίας που μπορεί να δώσει ποιοτικό gfe.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.082
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, Score73 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού