Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 76746
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
καλημέρα σας συναγωνιστες.η συνάντηση πριν καιρό .αν κ χρόνια παρακολουθώ το bou κ ακόμα πιο αρκετά χρόνια στο άθλημα .ήμουν Αθήνα κ ήθελα να περάσω όμορφα το απόγευμα μου χάζευα στο bou .Κ λέω θα φάμε μιλφακι. μήνυμα στο γραφείο ήταν διαθέσιμη η κυρία πεννυ .έφτασε στο γνωστό χοτελ πίσω από το καρδιολόγικο .χτυπάει η πόρτα ανοίγω κ βλέπω μια κυρία με αρκετά σπασμένο πρόσωπο .ούτε καν στα 48π αναφέρεται από το γραφείο μια δεκαετία πάνω σίγουρα νομίζω .από σώμα απέχει από τις φώτο κ περνάνε από το μυαλό μου οι σκέψεις να την διώξω .αλλά εκείνη την ώρα αναλαμβάνει δράση η κυρία ΚΑΥΛΟΠΕΝΝΥ .Μ λέει αγοράκι μου θα με κρατήσεις σ αρέσω ?Χαμόγελοθα περάσουμε πολύ όμορφα .Κ πριν προλάβω να απαντήσω μ σκάει ένα γλωσσούφιλο αντε γεια. Κ εκεί αρχίζει να με γλύφει με βάζει να κάτσω στην πολυθρόνα κ ξεκίνησαν τα κλαρίνα αν κ νησιωτης μπήκα κατευθείαν στο ρυθμό .Μ λέει επιστρεφω .πάω να φρεσκαριστω .Μ τον είχε κάνει μπετόν αρμέ δν έπεφτε πότε.έρχεται με κάτι τέρμα σεξυ μαύρα εσώρουχα κ ζαρτιέρες .Κ να νιώθω να καυλώνω ακόμα .την έριξα στο κρεβάτι κ την έγλειφα ασταμάτητα η μουναρα της να χυνει συνέχεια .μου είχε μουλιάσει τα αρχιδια .δν άντεξα πολύ κ έχυσα .μπανακι κ ο δεύτερος γύρος αν και πιστεύα ότι δν θα γίνει .αλλά μ τον σήκωσε με μια απίστευτη πιπα .την γαμησα δυνατά στα 4 κ της τα έδωσα στο στόμα ....ανυπομονώ να έρθω Αθήνα κυρία πεννυ .πριν έρθω θα έχω κλείσει 2ωρο αυτή την φορά ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
stel27
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
419
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 karlotos, hornyasfuck, Johnny Red2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2023
πιστευεις δικαιολογει τα 120/ωρα?? Την ειχα σταμπαρει αλλα μου φαίνονται αρκετα για αυτη την ηλικια
review reaction 1 vascular, hornyasfuck, rabitgreen και 1 ακόμα μέλος
18 Νοεμβρίου, 2023
με το παραπάνω φίλε .εγώ αν ήμουν Αθήνα θα την είχα ξανά πάρει πολλές φορές .η όταν ήμουν αν την είχα πάρει νωρίτερα θα την ξανά έπαιρνα .ευτυχώς π δν είμαι Γτ θα είχε τινάξει την μπάνκα στο αέρα .χάχαχα .μν περιμένεις όμως το μοντέλο .θα συναντήσεις μια γυναίκα 55++π γουστάρει πουτσα
review reaction 1 hornyasfuck, razorxt, rabitgreen
18 Νοεμβρίου, 2023
Εγώ την είχα δει σε πάρτι το 2016 ή 2017 και δε βλεπόταν ρε παιδιά. Όχι να πληρώσω κιόλας και μάλιστα 120€. Τώρα αν ο φίλος πέρασε καλά τι να πω γούστα είναι αυτά, αν πέρασε καλά στο φινάλε αυτό μετράει. Εγώ το 2010 είχα βρει μια 60άρα και πέρναγα σπέσιαλ όμως της έδινα 20 + 10 τώρα για την Πέννυ 120 έ όχι.
review reaction 1 hornyasfuck, razorxt, djantonis666 και 2 άλλα μέλη
18 Νοεμβρίου, 2023
"κ ξεκίνησαν τα κλαρίνα αν κ νησιωτης μπήκα κατευθείαν στο ρυθμό"
εισαι μυσταρος παιχτη μου Έτσι!
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, stel27
18 Νοεμβρίου, 2023
Καταρχήν, ανταποκρίνονται οι φωτογραφίες της, σωματοτυπος, στο site με την πραγματικότητα? Αν ναι, θεωρώ ότι είναι οκ. Συνήθως το dreams τις αλλοιώνει πάρα πολύ...... παθών
review reaction 1 hornyasfuck, razorxt, stel27
18 Νοεμβρίου, 2023
φίλε είναι γνώμη τ καθενός .Κ το ανάφερα ότι είναι σπασμένη στο πρόσωπο και ότι είναι 55+++.το θέμα είναι ότι θα ευχαριστηθεις γαμησει χωρίς μη το ένα κ μη το άλλο που έχουν τα υποτίθεται μοντέλα
review reaction 1 hornyasfuck, rabitgreen
18 Νοεμβρίου, 2023
Σε ποιο Πάρτι την είχες δει γτ ενδιαφέρομαι για τέτοια στέκια μου αρέσουν
review reaction 1 hornyasfuck, rabitgreen
18 Νοεμβρίου, 2023
ξανά λέω είναι μια 55αρα ++ σίγουρα .Π σ βγάζει γούστα .Κ γουστάρεις .δν θα σου πει μη κ μη όπως πολλές ντίβες .θα βρει το τρόπο να σε καυλωσει .
review reaction 1 hornyasfuck
18 Νοεμβρίου, 2023
Όσο αφορά το πρόσωπο και παροχή υπηρεσιών κατανοητό, για το σώμα ρώτησα, αν ανταποκρίνεται στις φώτο του bou & dreams όπου για τα γούστα μου είναι σούπερ. Αν όμως στην πραγματικότητα είναι x 3, απλά πεστο μας μην την καλέσουμε και την διώχνουμε μετά, είναι κρίμα για την κοπέλα. Σε ευχαριστώ!
review reaction 1 hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9