Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση χθες σε ξενοδοχείο στη Γλυφάδα. Η συνεννόηση με το γραφείο εύκολη και γρήγορη.

Τη συγκεκριμένη κοπέλα την επέλεξα γιατί μου θύμιζε στο πρόσωπο λίγο Paige Owens αλλά και γιατί είχα διαβάσει πολύ καλά σχόλια οπότε είπα γιατί όχι.

Παραδοξως είχα ακριβώς το ίδιο πρόγραμμα με τον προηγούμενο που έγραψε κριτική και η εμπειρία μου ήταν παρόμοια χωρισ απλά το τελευταίο με το δεύτερο έξτρα.

Λοιπόν μπαίνει μέσα προτού ξεντυθει ζητάει χρήματα. Της λέω είναι στο κομοδίνο. Της λέω 50 για το αναλ και 20 για χύσιμο στο πρόσωπο. Και μου είπε και μένα ότι δεν θέλω δεν μπορώ να καθαρίζω το πρόσωπο μου δεν το προτιμώ. Άρα γιατί είναι ακόμα στο πρόγραμμα σου;;; βεβαια εκεινη τη στιγμή δεν ήμουν σίγουρος και λέω οκ θα το διάβασα σε καρτέλα άλλης. Οπότε το γυρίσαμε σε cum in mouth.

Πρόσωπο οκ καλό μου ψιλοαρεσε. Είχε βέβαια λίγο βαριά σλαβικά χαρακτηριστικά αλλά ήξερα τι έπαιρνα.

Σώμα κάτω του μετρίου. Έχει παραπανισια κιλά όχι ωραία κατανεμημένα και εμφανή κυτταρίτιδα και χαλάρωση. Μόλις είχα δώσει 220 και πήρα απογοήτευση. Πραγματικά είδα κριτικές με βαθμολογία 9 και 10. Τι φάση; στο ίδιο γραφείο να παρεις μια άλλη κοπέλα είναι πιο καλός βαθμος. Οπότε εκεί τι θα βάζατε; 11; 12;

Στα του σεξ οκ δεν είχα κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα αφού τηρήθηκαν όλα. Αρκετά μηχανική συμπεριφορά και πρόγραμμα σε φάση άντε να τελειώνουμε.

2οσ γύρος δεν υπήρξε. Δεν μπορούσα να τον σηκώσω με τπτ. Οπότε κουβέντα στην οποία ήταν ευχάριστη και ήξερε αγγλικά για συνομιλία. Κάποια στιγμή χτυπάει το κινητό από τον οδηγό και σηκώνεται και φεύγει. Κοιτάω την ώρα 10 λεπτά νωρίτερα. Καλά λέω...

Γενικά δεν έμεινα ευχαριστημένος κυριωσ με την εμφάνιση της κοπελασ. Δεν αναπλήρωσε ποτέ σε πρόγραμμα οποτε ούτε κι αυτό βοηθάει. Από όσο έχω καταλάβει φεύγει αύριο μεθαύριο οπότε ότι κάνει τώρα είναι αρπαχτες.

Τέλος πάντων το γραφείο έχει μπολικες επιλογές, όπως και αλλού οπότε συνεχίζουμε για αυτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 231768
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
909
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, hornyasfuck, piko και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2023
Η εμπειρία μου λέει αν η κοπέλα ζητήσει λεφτά ενώ είναι ακόμα ντυμένη ή και με τη ρόμπα κλειστή, κάνεις μεταβολή. Κατά 90% το σώμα θα είναι μέτριο ή κακό.

Ορμώμενος από την "αποθεωτική" κριτική παρακάτω, πήγα να την κλείσω αλλά μίλησε το πάνω κεφάλι, έκανα τη μελέτη μου, και το άφησα.
review reaction 1 hornyasfuck, Rensten, Quarantaris και 1 ακόμα μέλος
18 Νοεμβρίου, 2023
Έχεις απόλυτο δίκιο φίλε mountain. Δυστυχώς δεν είχα αντιμετωπίσει ξανά παρόμοιο γεγονός... Μαθαίνω και παθαίνω όμως.
review reaction 1 bigmountain89, hornyasfuck, srek7 και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2