Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη κοπέλα την είχα ζητήσει δύο μέρες πριν και δεν ήταν διαθέσιμη όλη μέρα.
Η κριτική εδώ του φίλου για το ντούο ήταν απογοητευτική αλλά εγώ κυρίως για τις φωτογραφίες τις με καυλώνε γιατί μου θυμίζει μια πρώην που γαμουσα για κανά χρόνο και έκανε τρελό κρεβάτι.

Σήμερα την έκλεισα για μια ώρα σε γνωστό χοτελ του Μεταξουργείου.
Στο κέντρο γινόταν χαμός,εγώ μετεβει εκεί με μέτρο η Μαριάνα έφτασε στην ώρα της και 5 λεπτά νωρίτερα.
Μύνημα απτό γραφείο και τικ τοκ στη πόρτα.
Από κοντά τώρα, οι φωτό τις έχουν φωτοσοπ κυρίως στο πρόσωπο που την κάνουν εκεί πιο εξωτική πιο γλυκιά,από κοντά είναι πιο τσοντοφατσα, ,καρεδακι καστανό μαλλί, ματια όμορφα,χείλη φουσκωμένα για πίπα φαντάζομαι, σωματικά τώρα δεν είδα μεγάλες διαφορές, στην πραγματικότητα είναι ένα πορνιδιο η γκόμενα ακόμα και στο πώς γελάει και μου χάιδευε τη πουτσα πάνω απτη φόρμα.
Ήρθε ντυμένη στα μαύρα με ένα μίνι που όταν την έβαλα στο κρεβάτι να σκύψει τα κωλομερια της φενοντουσαν.
Μαύρο μίνι φόρεμα κυριλέ όμως και μαύρες γόβες που της ζήτησα να μη τις βγάλει και υπάκουσε γελοντας λέγοντας μου "naughty boy".
Στη πίπα της έδωσα εγώ οδηγίες και τα πήγε καλά,ήθελα πιο πολύ σάλιο αλλά αυτό στα αγγλικά δε το κατάλαβε πολύ...
Έχει ωραίο μουνακι ροζ και ωραία μουνόχειλα, όπως και ωραίο κώλοσουφριδι που δεχετε μέχρι γλώσσα.
Γαμηθηκε μόνη της από πάνω με τ αβυζια της να χορεύουν, και τη γάμησα και doggy που τον ζητάγε πιο βαθιά.

Χύσιμο στα βυζιά της με μαλακιά από μεριά της ,έχει ωραία δάχτυλα με νύχι λευκό και τον κοίταζε στα μάτια όταν την έχυσα ,παραλίγο να τα πάρει στη μάπα, τελικά γέμισε το βυζολακο της σπέρμα.

Εγώ τη βρήκα τσοντογκομενα, χαμογελαστή υπερβολικά θα έλεγα ,ένα τρελοκομειο μου φάνηκε,αλλά στο πρόγραμμα της δεν έκλεψε καθόλου και ήταν όπως έπρεπε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.152
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, mancunian1986 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2023
Αλήθεια τώρα 7 και 8 η Μαριάνα; Αλήθεια;;;;;;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Rensten, srek7
18 Νοεμβρίου, 2023
25/28 αποθεωτικες κριτικες για το yourangels, που κατα 90% πας κουβά... εχει πεταξει και μια κριτικη για alexia για ξεκαρφωμα ο προμοτορας.
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, hornyasfuck, srek7
18 Νοεμβρίου, 2023
Ούτε τον εαυτό σου, δεν πείθεις με τέτοια κριτική.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Rensten, srek7
18 Νοεμβρίου, 2023
σου ειπε "naughty boy" ενω εσυ φοραγες φορμα.
Εμμμμ
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Rensten, srek7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4