Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 14 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γεια σας παιδιά,

Το γραφείο μια χάρα - άλλωστε τι μπορεί να πάει άσχημα με 2-3 μηνύματα για το κλείσιμο του ραντεβού;

Εμφάνιση κοπέλας - Πρόσωπο καλό κοντά στις φωτογραφίες, πλαστικά χείλη (που στο φιλί είναι οκ), πλαστικά βυζιά, κώλος με κυταρύτιδα (θέλει γυμναστική)

Τηρήθηκε ότι είχε συμφωνηθεί.

Ζήτησε τα λεφτά από την αρχή - σύνολο 220 (150 + 50 Αναλ + Τελείωμα πρόσωπο)

Προκατακτικά
- Φιλί με γλώσσα,
- Πίπα (σιγά την πίπα) έβαζε μόνο το κεφάλι μέσα και όταν πίεσα για πιο βαθιά έβαζε φουλ δόντια οπότε δεν το ξαναπροσπαθείς από μόνος σου για κανένα λόγο,

Σεξ
- Λέει να αρχίσουμε κανονικά να γαμήσω μουνί πρώτα και βλέπω να πάει να πιάσει το τζελ - τις λέω δεν χρειάζεται (ναι και που το πα; με αγνόησε και έβαλε) , ήταν σαν να γαμάω αέρα,
- Με τα πολλά, της λέω πάμε από πίσω - πάω να μπω πίσω και τινάζεται στον αέρα και μου λέει Αναλ; Λέω ναι, από πίσω μου λέει νόμιζα στα 4α.
- Πιάνει τζελ πάλι, βάζει πίσω, πάω να μπω και πριν μπω ξαναβάζει. Έβαλε τόσο που και που μπήκα δεν κατάλαβε τίποτα. Και για να προλάβω μερικούς είμαι νορμαλ μέγεθος 16εκ.
- Είπα να τελειώσω πρόσωπο, λέει αν θες στόμα γιατί δεν μου αρέσει να κάθομαι να καθαρίζω πρόσωπο. Οπότε στόμα.

- Μπάνιο και από τους 2 ξεχωριστά

- Λίγο σόσιαλ

- 2ος γύρος τώρα.
- Τζελ πάλι και με την μία κώλο.
- Γάμησα 10 λεπτά, με σταματάει και λέει να κάνουμε κάτι άλλο, μου βγάζει από μόνη της το προφυλακτικό και αρχίζει λίγο πίπα λίγο να μου τον παίζει σαν τρελή.
- Με είχε ξενερώσει, λέω άντε να τελειώσω να της τα ρίξω στο στόμα να φύγω.
- Και αυτό έκανα, τελειώνω στο στόμα της,
- Μπανάκι εγώ, βγαίνω θερμή αγκαλιά, ντύνομαι.

Και τώρα πάρτε ποπ κορν και απολάυστε - μόλις ντύθηκα ενώ είχε πάρει τα λεφτά μου λέει ειναι + 20 ευρώ.
Της λέω απο που και ως που?
Μου λέει τελείωσες 2η φορά στο στόμα η κάθε φορά είναι 20 ευρώ.
Της λέω τα έξτρα πληρώνονται 1 φόρα μόνο, θέλεις να πάρεις το γραφείο τηλ να ρωτήσουμε;
Λέει όχι στο κάνω δώρο (τυχερός κιόλας). Και πάει και μου ανοίγει την πόρτα να φύγω.
Βγαίνω από το δωμάτιο και κοπάνησε με δύναμη την πόρτα για να δείξει τον εκνευρισμό της που δεν μπόρεσε να με πιάσει μα@@κα και να πληρωθεί 2 φορές το έξτρα.


Όλοι εσείς που της έχετε βάλει 9αρια και 10αρια - μάλλον θα πρέπει να σκέφτεστε διπλά όταν γράφετε μία κριτική γιατί παίρνετε τον κοσμάκι στον λαιμό σας - εκτός αν είστε οι δικοί της.

Πάντως όταν πληρώνω εγώ τόσα λεφτά περιμένω και τον αντίστοιχο σεβασμό και όχι να κοιτάνε πως να με κλέψουν, ειδικά την στιγμή που δίνω 220 ευρώ για μία ώρα!



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
270
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, mancunian1986, Quarantaris και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2023
Πεστα αδερφε, γοατι γεμισαμε πλουσιους νεοφωτιστους που ακόμα δεν εχουν μαθει να ξεχωρίζουν την πούτσα απο την βουρτσα
review reaction 1 hornyasfuck, Quarantaris, bigmountain89
18 Νοεμβρίου, 2023
Και έλεγα γιατί η αποθεωτική κριτική πιο κάτω; Κάτι δεν κόλλαγε!
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2