Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολο το κλείσιμο της συνάντησης με την Ariel και βρέθηκα στην πόρτα της με ενδιαφέρον για το τι θα συναντήσω. Υποδοχή άψογη, φορούσε λευκό baby doll πάνω σε δωδεκάποντα. Είχε δημιουργήσει ατμόσφαιρα με αρκετά κεράκια και χαλαρωτική μουσική. Μετά το φρεσκάρισμα πιάνω δουλειά και αυτό το unboxing ήταν καλύτερο και από της νέας μου OLED.

Διακριτικά βαμμένη δεν φαίνονταν καθόλου σημάδια στο πρόσωπο. Σώμα σφιχτό αλλά λίγο στρουμπουλό, βυζάκι φυσικό, πλούσιο στη θέση του. Επιδερμίδα πεντακάθαρη με μόνο δύο μικρά tattoo και ένα σημάδι από επέμβαση. Φωτογραφίες πολύ κοντά στην πραγματικότητα, μάλλον λίγο μεγαλύτερη, αλλά μάλλον προτιμούσα το live.

Από Κίεβο, πρώτη φορά στο χώρο όπως είπε και θα το πίστευα. Πλήρως amateur συμπεριφορά, λίγο νευρική και αμήχανη αλλά πάντα με χαμόγελο Colgate. Στο άγγιγμα έκανε σπασμούς και έβγαζε κραυγούλες, πολύ αληθοφανείς, είχε καιρό να μου συμβεί. Αγγλικά δυστυχώς περιορισμένα.

Πολύ ωραία καθαρά GFE φάση που την απόλαυσα, ωραία φιλάκια, καλή συμπεριφορά και φανερή διάθεση ο προσωρινός εραστής της να φύγει ευχαριστημένος.

Στα αρνητικά μέτρησε μπροστά μου τα χρήματα και μετά πήγε να με αγγίξει, θα πρέπει να ξέρουν ότι όταν πιάνουν χρήματα μετά δεν πιάνουν το όργανο!

Ξεχωριστή περίπτωση που ίσως να μην ταιριάζει σε πολλούς εγώ πέρασα καλά και θα την ξανασυναντήσω σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.785
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, TOMCRUISE και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2023
αυτη δηλαδη πιανει λεφτα κ μετα πουτσα,αλλα εμας που παμε φουλ μπανιαρισμενοι κ πεντακαθαροι λες κ παμε να γαμησουμε την πριγκιπισσα του μονακο σιχαινεται να της κανουμε γλειφομουνι...
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1