Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280599
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η πρωτη επικοινωνια με την Ελενα ηταν ¨"τραυματικη¨ για μενα τουλαχιστον. Ηταν μεσημεριατικη καλοκαιρινη κλιση τον Ιουλιο του 21 με σκοπο να κανονισω ραντεβου, αλλα την πετυχα μαλλον πολυ θυμωμενη ,ισως με καποιον ¨συναγωνιστη¨ και μ ¨ελουσε" κανονικα με το γνωστο λεξιλογιο που το διαβασα και στο νημα της οταν παραπονεθηκα αρχικα για να λυθει η οποια παρεξηγηση μεταξυ μας. Ακαρπη η προσπαθεια! Συνεχισα να διαβαζω το νημα της , τις αναρτησεις της και ειδα οτι εχει εναν ευεξαπτο αλλα ευθυ χαρακτηρα . Ειναι ζωοφιλη πραγμα που σημαινει καλοσυνη! Μωρε εγω εσενα θα σε συναντησω τοβαλα σκοπο! Προσπαθησα μια δυο φορες καλοντας την χωρις καυγαδες αυτη τη φορα αλλα δεν ταιριαξαμε στις ωρες . Η 4η προσπαθεια εστεφθει απο επιτυχια!
Ανοιγοντας την πορτα του δωματιου αντικρισα μια ομορφη ψηλη γυναικα με ξανθα μακρυα μαλλια ντυμενη μ ενα λευκο συνολο δυο τεμαχιων. Το επανω εκρυβε δυο υπεροχα-πλουσια ¨κουμπουρια" και το κατω ηταν μια μινι φουστα που αφηνε ακτεθιμενους στα λαιμαργα βλεμματα ολων των αρσενικων τους δυο καλλιγραμους καλογυμνασμενους μηρους της! Χαιρετηθηκαμε και αμεσως μπηκε στο μπανιο για να να ετοιμαστει. Ηρθε στο κρεββατι φορωντας ενα ωραιο σετ ροζ εσωρουχων που συντομα αφαιρεθηκαν με φιλια και χαδια στο υπεροχο κορμι της αρχινοντας απ το καλοσχηματισμενο και πλουσιο στηθος της που βεβαια ειναι ενισχυμενο αλλα εχει ωραια υφη και χαιρεσαι να το χαιδευεις και να το φιλας χωρις να σου δινει την αισθηση οτι υπαρχουν δυο σκληρες πετρες απο κατω οπως σε αλλες κοπελες. Στη συνεχεια μου προσφερε ενα αισθησιακο στοματικο απ τα καλυτερα που εχω απολαυσει και νομισω οτι της το ανταπεδωσα επαξια αν κρινω απ την αντιδραση της αλλα ας μην περιατυτολογω . Με φιλοξενησε και στις δυο φωλιτσες της που με αγκαλισαν σφιχτα και ζεστα! Το τελος ελαβε χωρα στα χειλη της . Αφησαμε τα μιση....Μιλησαμε για διαφορα ...γελασαμε! Εγω περασα πολυ ωραια και θα σου ξανατηλεφωνησω Ελενα σε καποια επομενη καθοδο μου στην πρωτευουσα! Νασαι καλα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
90€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koumanidas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
5.010
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, ΣΑΛΑΜΙΝΙΩΤΗΣ, kastrato και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2023
Τι όμορφη κριτική!!! Μα ποτέ με πήρες τόσες φορές τηλ χιχι; Λοιπόν ένας έξοχος άνθρωπος!!! Σ ευχαριστω πολύ!
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, koumanidas
17 Νοεμβρίου, 2023
Συμφωνώ, η Ελενα είναι γαμώ τα παιδιά αμα είσαι εντάξει μαζί της ... και δοτική φούλ και δεν είναι με το μάτι στο ρολοι ... αυτό που με είχε εντυπωσιάσει όταν είχαμε βρεθεί είναι τα γαμάτα γυμνασμένα πόδια της χωρίς να κάνει γυμναστική !!! Χμμμ; VFM το κορίτσι όταν είναι στα καλά της (αν και αυτό εξαρτάται κι απο εμας) ... Γερο-μύστης
review reaction 1 Johnny Red2, koumanidas
17 Νοεμβρίου, 2023
Να πω τώρα την κακία μου; Αφού ρε παιδιά περνάτε τόσο καλά και αφού κατά γενική ομολογία η κοπέλα είναι εξαιρετική και σε εμφάνιση αλλά και υπηρεσίες, γιατί δίνετε ακριβώς το δωράκι που ζητάει η κοπέλα; 90 ευρώ είναι πολύ λίγα, με πρωκτικό κιόλας. Υπάρχουν πραγματικά στο κουρμπέτι κάτι πατσαβούρες που παίρνουν κάτι ξεγυρισμένα 150άρια και 200άρια και στην Έλενα μόνον 90; Ντοπή ρε καρντάσια, ντροπή...
review reaction 1 Johnny Red2, srek7
18 Νοεμβρίου, 2023
Το ξαναδιάβασα δεύτερη φορά μήπως δεν είχα καταλάβει καλά την πρώτη
Πήρες τηλέφωνο για να κλείσεις ραντεβού, δηλαδή σαν πελάτης που θέλει να αφήσει τα λεφτά του και σε έβρισε;
Και μετά απο αυτό ξαναπήρες 2η και 3η και 4η φορά;
Προσωπικά οσον αφορά τα call girls δεν με ενδιαφέρει ούτε ο χαρακτήρας, ούτε η συζήτηση ούτε θέλω να γίνουμε φίλοι αλλά οκ βίτσια είναι αυτά
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, Johnny Red2, srek7
22 Νοεμβρίου, 2023
Καλά όμως ψηλή δεν τη λες με τίποτα. Κριτική σου είναι, ότι θες γράφεις αλλά έχει σημεία υπερβολής το κείμενο και η βαθμολογία.
review reaction 1 BisexualWannabe, Johnny Red2
22 Νοεμβρίου, 2023
Το ύφος του τελευταίου σχολείου μου θυμίζει κάποιου μπαναριζμενου ρουφιανοπισωγλεντη που του άρεσε να του γλείφουν την κωλοτρυπίδα και που κατεδιδε συναγωνηστες! Το επαιιζε μάλιστα και τιμητής των πάντων! Πόσα προφίλ έχεις μωρη "Λούλα";
review reaction 3 review reaction 1 πολυζωης, srek7, Johnny Red2
23 Νοεμβρίου, 2023
φασουλα εσυ @deflight Χμμμ;
review reaction 3 koumanidas
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7