Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 22 10
Call-Girls 76711
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχω πολύ καιρό να γράψω κριτική αλλά επειδή εχω διαβάσει διάφορα στο φορουμ για το κορίτσι νομίζω ότι της το οφείλω.
Την Αλεξάνδρα την ειχα σταμπάρει τον τελευταιο καιρό και ήθελα να τη δοκιμάσω, αλλά λίγο του ότι δεν είμαι φαν του πλαστικού (όπως λέει κι ο τίτλος), λίγο απο σχόλια που διάβαζα, είχα κάποιους ενδιασμούς ... Απόφαση της τελευταίας στιγμής, με καύλες μετά απο μια πολύ κουραστική μέρα και τηλ στο γραφείο απο το αυτοκίνητο στο δρόμο της επιστροφής ... Γρήγορη συνεννοηση με το γραφείο, μια και ημουνα τυχερός και η κοπέλα ήταν διαθέσιμη πολύ σύντομα, και ραντεβου σε γνωστό πορνοξενοδοχείο.
Πρώτο θετικό το χτύπημα στη πόρτα 5 νωρίτερα απο την ώρα ! Δεύτερο θετικό μια όμορφη παρουσία, σεξυ, με χαμόγελο, όμορφο προσωπάκι και θετική αύρα. Δυό κουβέντες γνωριμίας και κάποια κοπλιμέντα και γρήγορο ντουζάκι απ όπου βγήκε ενα κορίτσι για φάγωμα, ενα κορμάκι καύλα, όπως στις φωτό, για πολλά παιχνίδια και πολύ γλύψιμο...που ήταν και αυτό που έκανα ασταμάτητα. Η Αλεξάνδρα κατάλαβε τις διαθέσεις μου και αφέθηκε να το απολαύσει χωρίς μα και μου, αλλά με απόλυτη συμμετοχή και στησίματα που βοηθούσαν και τους δυό μας να καυλώνουμε, ακόμη και με κάποιες υποδέιξεις πως της άρεσε περισσότερο σε κάποιες φάσεις...μετά ανέλαβε δράση με πολύ ωράια πιπα, φτυσίματα, DT, μούλιασμα στα δύδιμα και σεξάκι με πολύυυ ενεργή συμμετοχή και στησίματα για καλύτερες διεισδίσεις. Φιλιά, δάχτυλα, σκαμπιλακια στην υπέροχη κωλάρα της, εναλλαγές GFE και PSE, φουλ παιχνίδια με τα περιποιημένα ποδαράκια της για τους ποδολάγνους (που νομίζω ότι της αρέσει κιόλας) και γενικά δεκτική και δοτική σε όλα (σε φυσιολογικά πλαίσια ρεμάλια, καφρίλες δεν είναι του στύλ μου) για να περάσουμε και οι δύο καλά !!! Πολύς ιδρώτας, που το κατάλαβα κυρίως όταν κάθισα μετα στο κρεββάτι να πιω ενα ουσκάκι και να χαλαρώσω και όλα ήταν μούσκεμα...
Εν κατακλείδι, ενα ωραίο, καυλιάρικο και δοτικό CG και μια πολύ καλή συνεύρεση, παρά τους αρχικούς ενδιασμούς μου...δεν ξέρω πως ήταν το κορίτσι στο παρελθόν αλλά τώρα είναι σίγουρα είναι ενα σίγουρο ΝΑΙ!
Υ.Γ. 1 Η βαθμολογία στο σώμα είναι πιο χαμηλή απο ότι αξίζει, λόγω πλαστικού και μόνο ...
Υ.Γ. 2 Το VFM θα ήταν υψηλότερο, αλλά τα 150 που έγινε ξαφνικά ο κανόνας είναι αρκετά ψηλά, ασχετα αν τα δίνουμε
Αυτά, και να περνάμε καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
925
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Thanos1990, elpotero και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2023
εδώ και τα 150 σιγά σιγά γίνονται σπάνια να τα βρεις
άρχισαν κάτι 180 και 200 πλέον
review reaction 1 hornyasfuck, black panther
16 Νοεμβρίου, 2023
@Antonis78 Σωστά !
review reaction 1 hornyasfuck
17 Νοεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε πολυ για τα καλά σας λόγια, προφανώς όμως σας ξεφυγε στο drop menu το που κάνατε την εκσπερμάτωση καθως δεν προσφέρει αυτή την υπηρεσία
review reaction 1 Johnny Red2, black panther, hornyasfuck
17 Νοεμβρίου, 2023
@C.G.A Εχετε δίκιο και ζητώ συγνώμη, στο σώμα και οχι στο στόμα ...
review reaction 1 C.G.A, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4