Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48668
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
σιντι λοιπον, προκειται για μια αλβανιδουλα μιλφ μετριου αναστηματος με μικρα βυζακια, ωραιο κωλαρακι, νορμαλ προσωπο, καθαρη και ευδιαθετη λιγο πανω απο τα 40 την εκοψα. αυτα περι στραβομαρας δεν το πολυ προσεξα και δεν με χαλασε και κατι. με το γραφειο δεν ειχα κανενα προβλημα πολυ ευγενικοι, εκτος απο κατι στο τελος που θα το γραψω στο υστερογραφο. στα του αγωνα πολυ καλα προκατακτικα δαχτυλα μπρος - πισω, γλυψηματα, τα παντα ολα που λεει και ο τιτλος. σεξ οπως το θες και απο οπου το θες χωρις να δυσανασχετει. και εγω για το πρωκτικο την επελεξα, και οπως μου ειπε και η ιδια σχεδον ολοι οι πελατες για το πρωκτικο με καλουν, αλλα δεν γινετε μονο πρωκτικο σε ολο το ραντεβου ( ""ρεμαλια συναγωνιστες!! "") περασα αρκετα καλα, και αν θελησω ξανα μιλφ για πρωκτικο σιγουρα θα ειναι μια απο τις επιλογες μου.
ΥΓ... δεν ειχα κανενα προβλημα με το γραφειο, αλλα ηχητικο μηνυμα 20 λεπτα πριν το τελος του ραντεβου, σε 10 λεπτα ετοιμαζεσαι και κατεβαινεις... μου θυμησε εποχες που πηδαγαμε στα μπουρδελα και βαραγε η τσατσα την πορτα και μας ""επεφτε στα ταρταρα"" ευτυχως πλεον δεν εχω τετοια θεματα.
ΥΓ.. να γαματε και να περνατε καλα αλανια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
270€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
432
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, dreamgirls.gr, Yatoputso και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2023
Δεν ντρέπονται οι μλκς δεν φτάνει που την πήρες και δίωρο..ασεβαστοι.ωραιος φίλε
review reaction 1 review reaction 3 Quarantaris, srek7, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
16 Νοεμβρίου, 2023
Απαράδεκτοι ..
Πάλι καλά που δεν έστειλαν μήνυμα 112 Χαχαχα!Κεφάλι σε τοίχο!Χαχαχα!

Τι θα χάσετε ρε αν κατεβει η κοπέλα 12.10 αντί για 12.05;;;Τσιπηδες
review reaction 1 review reaction 3 Quarantaris, karlotos, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2