Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δυστυχώς σήμερα δεν ηταν καλή βραδιά...... θα ξεκινήσω από τα αρνητικά τα οποία είναι και πάρα πάρα πολλά
Καταρχήν ο χώρος ο οποίος βρίσκονται τα κορίτσια όσοι έχουνε πάει Θα το χουν καταλάβει ,είναι άθλιος ο ένας δίπλα στον άλλον κάτι δωματιάκια 2χ3 κτλ.πήγα Λοιπόν εκεί και είναι η κοπέλα στο δωμάτιό νούμερο 2. το οποίο είναι ακριβώς δύο μέτρα δίπλα από τη ρεσεψιόν...αν ειναι ποτε δυνατον.. ούτε να ήμουνα σε μπουρδέλο της φυλης πριν περίπου από 20 χρόνια που πήγαινα και εγώ σαν πιτσιρικάς .μπαίνω μέσα βλέπω την κοπέλα όλα καλά, διαπιστώνω το κρεβάτι αρχίζει και κάνει κράτσα κράτσα σαν τα παλιά τα ξύλινα κρεβάτια που ήταν χαλασμένα. η απόλυτη ξεφτίλα Με λίγα λόγια .
πάμε τώρα στην κοπέλα.η κοπέλα είναι από τη Βραζιλία καλό σώμα Αν και πιο γεμάτη από τις φωτογραφίες πολύ σφιχτή όμως και πολυ μαυριδερη.μαυρη βασικα.κάτι που με κάνει να πιστεύω ότι Πιθανόν να είναι και από την ''αφρικανική ''Βραζιλία Λόγω εμπειρίας. Καλό βυζί με piercing κάλη κ στην πίπα ,έδινε φιλιά με γλώσσα αρκετά καλά και πάμε τώρα στο μεγαλύτερο αρνητικό Η κοπέλα έχει σίγουρα μύκητες βρωμούσε όλο το δωμάτιο από το μουνί της και Όταν ξεκίνησε το σεξ άρχισε να μυρίζει ακόμη περισσότερο όλη η κατάσταση ήταν απαράδεκτη Ίσα ίσα που πρόλαβα να χύσω έφυγα απογοητευμένος στο επακρο από όλα αυτά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.346
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, xagnostos2006, Yatoputso και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2023
Να 'σαι καλά φίλε, ευτυχώς που διάβασα την κριτική σου, η Jenny ήταν ένα από τα στανταράκια που θα έβλεπα όταν θα κατέβαινα Αθήνα για δουλειά....
review reaction 1 hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2023
Συναγωνιστή ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση, αυτό που αναφέρεις είναι πολύ σοβαρό και το γραφείο πρέπει να πάρει θέση.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2023
Ὤχ.... Ἔπρεπε νά φύγης μὲ τὸ ποὺ τὴ μύρισες.... Ὅπως καί νά'χη, ἐξέταζε τὰ γεννητικά σου τίς ἑπόμενες ἡμέρες κάθε φορά ποὺ πᾶς τουαλέτα, γιά νά μήν πῶ, κάνε κάνα τέστ....
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Score73, srek7 και 1 ακόμα μέλος
15 Νοεμβρίου, 2023
Εμένα απο την αρχή που την είδα, μου φάνηκε για νιγηριανη ή κάτι τέτοιο. Οπότε έπρεπε να της δώσεις μόνο ένα 20ρικο για μισή ώρα και πολλά θα ήταν
review reaction 3 hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2023
Ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση, μπορεί να είστε ο πρώτος που μας το λέει, Παρ όλα αυτά το κορίτσι αυτή τη στιγμή είναι υγιέστατο με διάγνωση ιατρική!
Όσο για το χώρο μας , είναι υποκειμενικό δεν μπορούμε να σας αλλάξουμε γνώμη. Καλη σας συνέχεια!
review reaction 1 hornyasfuck
15 Νοεμβρίου, 2023
Σε πιστεύω , γιατί έχω πάει κι εγω εκεί , μπήκα και βγήκα τρέχοντας…αφενός είναι οπως τα λες σαν χώρος και αφετέρου είχα το νου μου μην δεν βρω το αμάξι μου μετά το ραντεβού…φυσικά δεν είναι συνθήκες για να κάτσεις ποσο μάλλον να δώσεις και χρήματα για να κάτσεις.
Χωρίς να αναφέρομαι σε καμία κοπέλα.
APE
APE
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2, srek7
15 Νοεμβρίου, 2023
Τελικα μόνο για Σκηπερούς είναι το μαγαζί
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
15 Νοεμβρίου, 2023
"Η κοπέλα έχει σίγουρα μύκητες βρωμούσε όλο το δωμάτιο από το μουνί της και Όταν ξεκίνησε το σεξ άρχισε να μυρίζει ακόμη περισσότερο όλη η κατάσταση ήταν απαράδεκτη"

παρόλη τη μποχα όπως λες όμως, αντί να φύγεις, έκατσες και τη γάμησες κανονικά.
είσαι πραγματικός Ρόκυ παίχτη μου Έτσι!
review reaction 3 srek7, hornyasfuck, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
16 Νοεμβρίου, 2023
παντως το γραφειο απανταει σε οτι κακο γραφτει για αυτο,το παλευουνε πρεπει να τους παραδεχτουμε.
παντως αγαπητοι το τι κανει η κοπελα στο δωματιο με τον καθε πελατη ειναι κατι που σιγουρα δεν μπορειτε να το ελεγξετε,
ο χωρος ομως που υποδεχεστε την πελατεια σας ειναι κατι που μπορειτε να το ελεγξετε κ παροτι δεν εχω προσωπικη εμπειρια-εξαλλου παντα outcall ραντεβου κανω-για να υπαρχει τοση γκρινια απο τους πελατες παει να πει οτι ειναι λαθος σαν επιλογη σας και θα πρεπει να τον αλλαξετε,διοτι δεν υποδεχεστε πελατες που σας αφηνουν 5,10 ευρω,αλλα ανθρωπους που αφηνουνε 140 ευρω για μια ωρα,αρα ανθρωπους που δεν ειναι τυχαιοι κ που εχουνε υψηλες απαιτησεις απο τη στιγμη που πληρωνουνε τοσα λεφτα,
ετσι κανουν οι σωστοι επαγγελματιες κ φανταζομαι οτι εχετε παρει το μηνυμα...
review reaction 1 hornyasfuck
16 Νοεμβρίου, 2023
Πείτε ποιός είναι ο χώρος βρε παιδιά, είναι μυστικό ;
review reaction 1 hornyasfuck
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2