Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 159010
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εύκολη συνεννόηση όπως πάντα με το γραφείο και κλείσιμο σε ξενοδοχείο του κέντρου

Έφτασε στο ξενοδοχείο με ένα ωραίο κίτρινο φόρεμα και τακούνια και καλό βαψιμο. Το προσωπο της δεν είναι ακριβώς όπως τις φώτο αλλά είναι πολύ κοντά . Η ηλικία της ίσως λίγο πάνω από την αναγραφόμενη αλλά είναι από τις γυναίκες που κάτι τέτοιο είναι θετικό γιατί έχεις μπροστά σου μια έμπειρη γυναίκα μέσα στην καβλα που ξέρει να σε ικανοποιεί και θα το κάνει 100%. Άψογο σώμα που πιστεύω το διατηρεί με γυμναστική και πολύ σεξ. Ψεύτικο στήθος αλλά αρμονικό κατά των άποψη μου με το σώμα της .

Στο σεξ ότι και να πω είναι λίγο. Νομίζω πως είναι από τις γκόμενές γουστάρουν την πουτσα . Κανένα παράπονο και αξίζει πραγματικά να γαμησεις αυτόν τον σφιχτό κωλο. Πολλές αλλαγές στάσεων και επίπλων στο ξενοδοχείο και το κερασάκι τελείωμα στο στόμα της που τα παίρνει χωρίς παράπονο. Το μουγκρισμα κατά την διάρκεια υπάρχει όπως έχουν πει και άλλοι αλλά δεν ενοχλεί και τόσο. Γαμηστε την δυνατά και απολαύστε την καβλοφατσα της .
Από τις λίγες γκόμενές που θα έβλεπα ξανά για την εμφάνιση της και τις υπηρεσίες της .
Επαγγελματίας με όλη των σημασία της λέξης
Θα την έβλεπα σίγουρα μόνο και μόνο να γαμησω την κωλαρα της για 1 ώρα ασταμάτητα και την προτείνω σε όλους που δεν την έχουν πάρει ακόμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
WhiteBoy1990
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
696
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck, mancunian1986 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Νοεμβρίου, 2023
Από το Φεβρουάριο τώρα το θυμήθηκες;;;;
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
12 Νοεμβρίου, 2023
Απλά έφτιαξα τώρα λογαριασμό και είπα να τα μοιραστώ. Εφόσον δεν είναι στους κανόνες και ο admin τα περνάει εσένα ποιο είναι το πρόβλημα σου ? Η κοπέλα έρχεται συχνά και είπα την εμπειρία μου . Απλά τα πράγματα. Δεν θέλω να μου αγχώνεσαι για ασήμαντα πράγματα όπως οι κριτικές μου .
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2