Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Kristina ήρθε με 12ποντα μου 'ριχμε μισό κεφάλι. Μάλλον είναι πιο κοντά στο 1,70

Το πρόσωπο πιο αδύνατο και το σώμα επίσης τα κιλά οριακά 45 (ζυγίστηκε 2 φορές).

Μιλάμε για κοπέλλα skinny από το Κιέβο. Ο κώλος είναι πιο επίπεδος από τις φωτογραφίες. Φοράει σιδεράκια ! Οπότε συνολικά η εμφάνιση υπολείπεται αρκετά, ο φωτογράφος μαέστρος πραγματικά.

Ο βασικός λόγος που δεν την έδιωξα ήταν η απουσία πλαστικού (σπάνιο πράγμα στις μέρες μας το κυνηγάω ανελέητα) και η μικρή της ηλικίας. Επίσης με εντυπωσίασε θετικά το ποιοτικό ντύσιμο.

Δεν μιλάει Αγγλικά. Πρώτη φορά Εσκορντ και πρώτη στην Αθήνα. Δεν ζήτησε νερό αλλά έδειχνε ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ για δουλειά. Δυο κουβέντες είπαμε μόνη της το γύρισε στο σεξ (αν θέλω 1 ή φορές και τι μου αρέσει).

Βέβαια η απειρία της σύντομα αποκαλύφθηκε από τα χουφτώματα. Έβγαλε άμυνα όταν τις χούφτωσα γερά και τα δυο κωλομέρια και πήγε να πει όχι δάκτυλο μέσα στον κώλο αν και δεν είχα τέτοια πρόθεση Πλατύ χαμόγελο

Δεν της αρέσει το δάκτυλο ούτε μπροστά ούτε πίσω, δεν της αρέσει ούτε το γλειφομούνι !

Τι της αρέσει; Μόνο το γαμήσι αν και μαζί μου έβγαλε αρκετό αισθησιασμό έμπειρης γυναίκας (απαλά περάσματα με τα νύχια που προκαλούν ανατριχίλα) πριν και μετά

Με φανερή αμηχανία ακολούθησε τις οδηγίες για πίπα. Την έβαλα να γονατίσει τον πήρε στο στόμα με μουρμουρητά "τι κάνω τώρα" αλλά χωρίς δισταγμό. Έκανε βέβαια μια αισθησιακή αερόπιπα αλλά η σωστή ταχύτητα η εικόνα στον καθρέπτη με το μπουκωμένο στόμα και την μαύρη κοτσίδα στο χέρι μου τον φούσκωσαν. Λίγο πίεση και αντιδρούσε όταν πήγαινε να φθάσει πίσω.

Μόνη της σταμάτησε κάποια στιγμή γιατί γενικά κάτι την χαλούσε. Νομίζω η ίδια η ιδέα της πίπας.

Μου θύμισε τον εαυτό μου στα νιάτα μου. Τότε δεν μου άρεσε ΟΥΤΕ να μου παίρνουν ΟΥΤΕ να δίνω. Τα θεωρούσα "αφύσικα".

Μόνο σεξ κι αυτό εννοείται φυσικά. ΤΟΤΕ δεν ήξερα ΚΑΝ ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί και η άλλη τρύπα Σπασίκλας

Σεξ λοιπόν σε σκύλο. Τζελάκι ολίγον. Γενικά δεν μου αρέσει, αλλά εδώ χρειαζόταν στεγνή και στενή.

Φώναξε στην διείσδυση. Αμάν λέω παρθένα είναι ακόμη; Χεχε!

Την πήγα ΠΟΛΎ αργά και αισθησιακά, στην αρχή ακίνητος μέσα της καθόμουν και έκανα διαλογισμό. Ένιωσα πως ήταν η καλύτερη φάση και για τους δυο. Το κορίτσι το νιώθει. Δεν μιλούσε ούτε κουνιόταν όπως άλλες κοπέλες. Εμένα αυτό μου άρεσε.

Οπότε στην αρχή σιγά και απαλά μετά πιο άγρια. Ακολούθησε μια χαρά.

Ήμουν σε μέρα με μεγάλα κέφια αλλά δεν έκανα πολλά πειράγματα αφότου είδα πως η κοπέλα είναι πιο πολύ το νιώθω παρά μιλάω.

Μόνη της σταμάτησα όταν έκανα τα τρελά μου διασκεδάζοντας το σεξ, πάλι κάτι συναισθηματικό την έπιασε.

Ξανά φώναξε στην διείσδυσή από μπροστά παρόλο που έβαλα λίγο τζελ. 'Ολα καλά μου έγνεψε μην ασχολείσαι.

Τον βεντούζουσα καλά τέρμα μέσα της το γλίστρημα ήταν ιδανικό, μου έγνεψε να την φιλήσω

νάτες μας λέω και οι Τζιεφιές …

Τελείωσα ΠΟΛΎ άνετα και απολαυστικά ήθελε αγκαλιά :smiling-face-with-heart-eyes:

Παρόλο που το κεφάλι της ήταν στην άκρη του κρεβατιού δεν έδειξε την ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ βιασύνη να τραβηχτώ. Μπράβο της ! Και μόνο γι' αυτό αξίζει να την ξαναδώ..

Η κοπέλα είναι ειδική περίπτωση. ΤΕΡΜΑ άπειρη που επιθυμεί να γνωρίσει σταδιακά το σεξ και την συγκεκριμένη δουλειά. Η προσέγγισή μου ήταν απαλό PSE όχι δηλαδή πολλές τρυφεράδες με ΦΟΥΛ χαλαρό στυλ και πειράγματα σχεδόν θεατρικά. Είχαμε πολύ καλή σωματική επικοινωνία παρόλο την ανυπαρξία τεχνικής εκ μέρους της (στάσεις σώματος κλπ.)

Δείχνει να επιδιώκει με πιο επαγγελματική και σκληρή προσέγγιση αλλά νομίζω λόγω απειρίας και ηλικίας δεν είναι ΟΥΤΕ για κωλοσκάμπιλα με το καλημέρα ΟΥΤΕ για έντονη υποτακτικότητα παρόλη την σχετική φωτογραφία.

Εμένα αυτή η αυθεντικότητα μου αρέσει αλλά γνωρίζω τι να (μην) περιμένω και πηγαίνω προετοιμασμένος.

Γι αυτό νομίζω ενδείκνυται μόνο για έμπειρους άνδρες κάποια ηλικίας που είναι έτοιμοι να μάθουν στο κορίτσι τα πρώτα του βήματα στο σεξ ΚΑΙ να το πληρώσουν κι από πάνω Χαχαχα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2.321
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Ypogeio reuma, savvass και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού