Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα για αλλαγή να κλείσω μια Λατίνα. Πάνω στο ψαχτήρι μου πέφτει το μάτι μου στην Τζούλια. Καλώ στο γραφείο και το πρώτο που ρώτησα αν οι φωτογραφίες που βλέπω είναι πρόσφατες. Παίρνω το οκ και προχωράω στο παρασύνθημα ήτοι άμεσο κλείσιμο ραντεβού. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια μουνίτσα σχεδόν γυμνή. Επειδή είναι μινιόν με καύλωσε ακόμα περισσότερο. Κάνω πρώτος την κίνηση να την φιλήσω και η ανταπόκριση της άμεση. Σύντομα καταλήξαμε να χαμουρευόμαστε με πάθος στο κρεβάτι Ο πούτσος κάγκελο. Μου φοράει το λάστιχο μου ανοίγει πόδια και τον χώνει μέσα της αρχίζοντας να βγάζει κάτι σεξουλιάρικα βογγητά που με οδήγησαν στο πρώτο άδειασμα. Έκανα ένα σύντομο φρεσκάρισμα και αμέσως επανάληψη όπου απόλαυσα για λίγο την περιποίηση του ήδη σηκωμένου πέοντος. Δεύτερος γύρος χωρίς βιασύνη και δοκιμή διαφόρων στάσεων κάμα σούτρα με πολύ καλή συμμετοχή. Στο σόσιαλ δεν έβαλα μεγάλο βαθμό γιατί δεν πάω να μιλήσω αλλά να γαμήσω. Η μετάβαση και παραμονή στον χώρο της εύκολη σε ώρα μη αιχμής. Χωρίς να έχω μεγάλες προσδοκίες πέρασα πολύ καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
766
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Yatoputso, ΦΑΚΙΡΗΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού