Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 105922
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την είχα συναντήσει πριν αρκετούς μήνες αν και πήγαινα για το άλλο το πυροβόλο του γραφείου την τζοανα που δυστυχώς έφυγε. Στις επαναληπτικές δεν το θεωρώ κανόνα να περνάω περίφημα όπως και την πρώτη συνάντηση άλλωστε οι κοπέλες επαγγελματίες είναι πολλά ραντεβού κάνουν...
Πρώτη εντύπωση, δηλαδή δεύτερη, μετά από τόσο καιρό αρκετά θετική διαπεραστικό βλέμμα, όμορφα μπλε μάτια, σαρκώδη χείλη όπως δηλαδή την θυμόμουν και την ζητούσε επίμονα η ψωλή μου δηλαδή η ψυχή μου. Εδώ να θυμίσω τα χαρακτηριστικά της κοπέλας 30αρα στα 1.70 με κιλά ευτυχώς όπως την θυμόμουν χωρίς σύν αλλά και μείον ιδανικό βάρος για γυναίκα με καμπύλες όπως στις φωτό του γραφείου. Αγγλικά στα αρχιδια μου για να είμαι ειλικρινής δεν θυμάμαι! Αυτό που καλά θυμάμαι είναι να την στήνω στο πάσο της κουζίνα να ανεβάζω το μαύρο φόρεμα να θαυμάζω τον θεσπέσιο κωλαρακι τής και να χάνομαι μέσα στα κωλομαγουλα της! Εδώ να πω στοματικό μαστ τόσο κάτω όσο και πάνω με τα τσιπουκοχειλα της να δίνουν ρεσιτάλ ! Τα βυζιά της όπως τα θυμόμουν απλά δεν παίζονται θηλές κάγκελο και εγώ στα κάγκελα να της τα γλύφω, αυτά δεν μεταδίδω άλλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.563
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Saint*, ZeroTolerance, GALLAS και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2023
ωραια περιγραφη αρχηγε!
review reaction 1 company of heroes tho
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1