Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο χώρο μου για πρώτη φορά με τη συγκεκριμένη κοπέλα ήρθε με καθυστέρηση 15 λεπτών αλλά δικαιολογημένα καθώς Σάββατο βράδυ γίνεται παντού χαμός... Ανοίγω την πόρτα και βλέπω ένα μελαχρινό μινιόν πιτσιρικάκι με σέξυ γυαλάκια να το πιεις στο ποτήρι, σαν αυτά που βλέπουμε στο dirty blonde και θέλουμε να τα σκίσουμε στα όρθια! Φορούσε ένα κολανάκι μαύρο nike και μια λωρίδα υφάσματος για τοπ που ίσα ίσα κάλυπτε τις ρωγίτσες της με τα πίρσινγκ. Ο τίτλος που έβαλα τα περιγράφει όλα για την εμφάνισή της! Ζήτησε λεφτά μπροστά και να κάνει μπάνιο, της έδωσα 200 στρογγυλά, επέστρεψε στον καναπέ και στήθηκε για να τη γλείψω αλλά εγώ την έβαλα κατευθείαν για πίπα. Εδώ οφείλω να ομολογήσω πως έχει ταλέντο αν και μικρή! Μετά πάμε μέσα κρεβάτι και στήνεται τρομερά στα 4 , τον τρώει χωρίς
μα
μου και βγάζει αισθησιακές κραυγούλες έτσι την γύρισα ξανά για πίπα έχοντας τουρλωμένο τον κώλο της που τον χαστούκιζα συνέχεια και της τα έδωσα στο στόμα. Είναι πολύ διαχειρίσιμη λόγω μεγέθους. Πήγε τα έφτυσε και γυρνώντας ζήτησε τσιγάρο αλλά δεν είχα αφού είμαι αντικαπνιστής, εκεί ξενέρωσε το κατάλαβα αλλά δεν με ένοιαξε. Αυτό που με ένοιαξε όμως είναι που έστειλε μνμ στον οδηγό για να ρθει πριν καν περάσει μισάωρο και της είπα πως δεν πρόκειται να φύγει πριν
κλείσει η ώρα. Φάουλ αυτό! Λίγο κουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων και της έκανα νόημα για πίπα λίγο πριν φύγει... Εκεί μάγκες έπεσε στα γόνατα σαν γατούλα μου έδειχνε το πίρσινγκ στη γλώσσα και έκανε μια πίπα που με έστειλε αδιάβαστο! Με τελείωσε δεύτερη φορά σε 5 λεπτά μαξ
μόνο με πίπα , σπάνια
μου τυχαίνει κοπέλα
που το πετυχαίνει αυτό
μέσα σε μια ώρα! Χαιρετηθήκαμε και είπαμε εις το επανιδείν. Τα 7άρια στη βαθμολογία είναι ενδεικτικά αλλά κάπου τόσο θα βαζα
ούτως ή άλλως. Γενικά τη θεωρώ ακριβή, αν έβαζε βυζιά και ερχόταν με πιο προσεγμένη εμφάνιση ίσως κάπως τα δικαιολογούσε τα 170€ , αλλά αυτό που πληρώνεις είναι η αίσθηση του πιπινιού- σχολιαρόπαιδου που σου βγάζει. Στα βιντεάκια της να ξέρετε φαίνεται μεγαλύτερη αφού είναι βαμμένη επαγγελματικά στην πραγματικότητα όμως είναι barely legal

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.006
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2023
Εστειλε μηνυμα στον οδηγο πριν το μισαωρο;;Χαχαχα!
Σε λιγο θα κλέινουμε ραντεβου,θα ανεβαινει η κοπέλα,θα παιρνει τα λεφτα στην πόρτα σαν ντελιβερας και θα φευγει χωρις ραντεβου καθολου!
review reaction 3 hornyasfuck, srek7
05 Νοεμβρίου, 2023
είναι που είναι 20 είναι και μινιόν
όπως λες barely legal
review reaction 3 hornyasfuck
05 Νοεμβρίου, 2023
Από ότι κατάλαβα την δεύτερη φορά που την πιέσες να μην φύγει ..έβαλε όλο της το ταλέντο για να καταφέρει να φύγει η κοπέλα …ωραίος !! Τέτοιες κριτικές θέλω να βλέπω να χαίρομαι !! Μάγκας ωραίος ….
review reaction 3 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3