Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.6 47 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 191742
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από πολλές προσπάθειες επιτέλους κατάφερα να συναντήσω την Σάσα και η αναμονή άξιζε και με το παραπάνω. Η κοπέλα είναι πανέμορφη με μάτια που λάμπουν στο σκοτάδι και ενέργεια που γεμίζει τον χώρο. Είναι όπως την έχουν περιγράψει εγώ θα σταθώ στην ομοιότητα της με την Κλέλια Ανδριολάτου στα χείλη και στα μάτια και στο σωματότυπο! Της πρόσφερα ποτό και όσο το σέρβιρε γδύθηκε και έβγαλε όλο τον αισθησιασμό της. Φιλιά με πάθος, δεν την χορταίνεις. Αφού επέστρεψε γρήγορα από το μπάνιο έπεσε στα γόνατα βάζοντας ένα μαξιλάρι και έγλειφε με τρόπο μοναδικό αξεπέραστο όπως έχουν πει και πολλοί άλλοι. Η συνέχεια στο κρεββάτι με πολύ γλείψιμο εκατέρωθεν ώσπου έπρεπε να την πάρω πριν τελειώσω. Ειδικά από μεριά της ήταν φοβερή και με έφερε σε σημείο κοντά να εκραγώ. Και μετά μια στάση με αυτή από πάνω και να με κοιτάει με αυτά τα μάτια και τα χείλη να βγάζουν όλο αυτό το πάθος. Μετά το σεξ συνεχίσαμε την κουβέντα να γνωριστούμε λίγο για πρώτη φορά. Το κορίτσι έιναι γεμάτο ευγένεια και ενέργεια και αγάπη για την ζωή. Με δική της πρωτοβουλία ξεκίνησε κι ένας δεύτερος γύρος στα 4 για όσο χρόνο είχε απομέινει μέχρι που χτύπησε το ξυπνητήρι για λήξη χρόνου. Μάλιστα μου πρότεινε να το παρατείνουμε αλλά έπρεπε να αρνηθώ ευγενικά λόγω πρωινών υπόχρεώσεων. Αλλά είναι όπως τις περιπτώσεις που ο χρόνος δε φτάνει ποτέ. Ατόφιο 10 από μένα το αξίζει και με το παραπάνω! Ευτυχώς στα τόσα χρόνια που συναντώ κορίτσια συνάντησα και κάποιες σαν τη Σάσα ή την Μία αληθινά διαμάντια! Θα μπορούσα να γράψω και πολλά άλλα ας περιοριστώ σε αυτά τα λίγα και ουσιαστικά. Ελπίζω να την ξαναδώ πολύ σύντομα και μάλλον θα είναι πολύ εθιστική!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
1.372
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2023
Tετοιες κριτικες δεν ειναι να τιε περνεις στα σοβαρα!

Σιγα την Σαμανθα Μισοβιτσ, 1,60 μποι που την πήρες κρεμπιε ακα και της εβαλες και 10! Ελεος πλεον!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, linear, andronikos3 και 2 άλλα μέλη
05 Νοεμβρίου, 2023
Το ότι στο σεξ είναι από τις καλύτερες συμφωνούμε όλοι και την έχω δει πολλές φορές αλλά όχι και δεκάρι η κοπέλα!
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2