Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μόλις την είδα ήθελα να την συναντήσω έτσι κανονισα ραντεβού στο χώρο της. Με υποδέχτηκε ευγενικά με χαμόγελο. Αγγλικά δεν μιλάει σχεδόν καθόλου όμως προσπαθεί και θέλει να επικοινωνησει μαζί σου !
Φαινότανε αγχωμένη,λιγο νευρική όμως με κουβέντα και λίγο χαβαλέ άρχισε να χαλαρώνει. Να πω ότι μονη της μου έκανε πέσιμο και το καθυστέρησα λίγο ακόμα για να νιώσει πιο άνετα ακόμα με την παρουσία μου. Τελικά είχα δίκιο γιατί η συνέχεια ήταν εκπληκτική. Φορουσε ένα πανεμορφο κορμάκι μαύρες καλτσες και γοβες. Αδυνατουλα με πολυ όμορφο λεπτεπιλεπτο πρόσωπο,στήθος φτιαγμένο και ένα μικρο αλλά αφράτο κωλαράκι.
Ξεκινήσαμε με χάδια και φιλια και πηγα να γευτώ το μουνάκι της. Της αρέσει υπερβολικά να την γλειφουνε και αυτο φάνηκε απο τα ποσα υγρα έβγαλε...αφου τελείωσε μου ζητησε να ξαπλώσω για να με περιποιηθεί και εκείνη. Πολυ καλό στοματικό με αλλα και χωρις την χρήση χεριου. Ακούει οδηγίες και με χαρά ακολουθει.
Φορεσα κράνος και την έφερα πάνω μου να τον πάρει και να την βλέπω. Σιγά σιγά προσαρμόστηκε και ξεκίνησε ένα δυνατό καβάλημα. Στην συνέχεια την ξάπλωσα και άρχισα να την καρφώνω εγώ.. Το πιο καβλωτικό της υπόθεσης ενώ να την καρφώνα και άκουγα την φωνούλα της , με παρακινούσε για περισσότερο και έβλεπα το κορμί της να ανατριχιάζει ολόκληρο! Φοβερη εικόνα που δεν άντεξα και τα κατέθεσα αμέσως εκει. Μετά απο ένα γρήγορο ντουζάκι επεστρεψα στο κρεβάτι όπου με περίμενε χαμογελαστή και μου λέει ξάπλωσε να σου κάνω μασαζ. Γκεισα γεννημένη αυτό το κορίτσι μου έκανε μασάζ παντου και με χαλάρωσε ακόμα περισσότερο. Αρχίσαμε τα φιλια και αμέσως κατέβηκε για τα υπόλοιπα. Αφού ξαναέγινα τουρμπο σειρά είχε το κωλαράκι της. Μου ζητησε να μην μπω απότομα και γιαυτο της προτεινα να καθορισει ακεινη την διείσδυση. Με την βοηθεια λιγου gel και με υπομονη έγινε η εφαρμογή. Ήταν απο πάνω μου οποτε την άφησα να κανονισει εκεινη πως θα τον πάρει μεχρι να το συνηθίσει. Υστερα μόνη της άλλαζε στάσεις , για τελειωμα την ξάπλωσα και συνέχισα να την καρφωνω μεχρι που τελείωσα! Μου είπε ότι της αρέσουν πολύ 2 πράγματα.
Το να την γλειφουν και το άναλ!!!
Γενικά πρόκειται για ένα ταλέντο εν εξελίξει.
Θεωρώ πως αυτος ο κώλος σύντομα θα μετατραπεί σε τραπεζική θυρίδα.
Δεν νομίζω να κάνει για απότομα πράγματα και σκληρους γαμιάδες καθότι φαίνεται να θέλει το χρόνο της.
Είναι θα έλεγα ένα αστέρι που θα απασχολήσει πολύ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.220
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, SailorGr, Sinman και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2023
Φίλε....
Μπράβο που ευχαριστήθηκες....
Αλλά με 200 ευρώ, ούτε την Κιμ Μπασιντζερ αλλά ούτε τη Μόνικα Μπελουτσι έκλεινα.....
Με 200 ευρουλακια, θα πρεπε να κάνει παπάδες κ να σε κάνει να την θες ατελείωτα....
Από τα λεγόμενα σου ήταν απλά ένα ραντεβού που πήγε καλά με μία κοπελιά που είχε ενδοιασμούς.....
Με 200ευρουλακια αυτά φαίνονται κοροϊδία, εκτός αν σε διαβασε απ την αρχή κ στο πούλησε όπως ήθελε η ίδια.....
Από τη στιγμή όπου εσύ πέρασες καλά, κανείς αλλά ούτε και γω δεν φέρουμε γνώμες....
Απλά κ μόνο το νούμερο, έπρεπε να σχολιάζεις πράγματα όπου θα ανυπομονουσαμε Όλοι να την κλείσουμε.....
Απλά αυτό....
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1