Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165594
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατά τη συνεύρεση αυτή είχα πολλές προσδοκίες καθώς θεωρούσα πως η μιλφ σεξοβομβα θα με ξεζουμισει και θα αργήσω να ξαναθελησω πόρνη. Ωστόσο τα φαινόμενα πολλές φορές απατούν.

Η Ζέτα είναι μια περπατημενη γυναίκα με αρκετά λεπτό για τα γούστα μου σώμα, ωραίο πρόσωπο και απίστευτα μάτια.

Η Ζέτα μπηκε στο δώμα με ύφος, και με τη στάση της με έκανε να χάσω την καύλα μου. Δε μου επέτρεπε σχεδόν τίποτα, λες και μου κάνει χάρη που την ιππευω και την πληρώνω. Ειδικά τη δεύτερη φορά προσπάθησε μάταια να με πείσει να μου πάρει μόνο πίπα.

Στο τέλος της συνεδρίασης μου έδωσε να καταλάβω έπειτα από συζήτηση που είχαμε πως θέλει πλέον να αποσυρθεί η έστω να πηγαίνει με γεροντακια τα οποία την πληρώνουν μόνο για να συζητάνε μαζί της και να πίνουν κάνα κρασί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
85
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, mancunian1986, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2023
να πιασει δουλεια σαν ψυχολογος αμα θελει μονο κουβεντουλα με γεροντακια...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, BisexualWannabe
04 Νοεμβρίου, 2023
Όπως είχα γράψει σχετικά πρόσφατα, σε κριτική αλλού μύστη, η συγκεκριμένη ΔΕΝ είναι πια για το επάγγελμα.

Καμία σχέση με την νυμφομανη + πρωκτομανη χυσοκαταπιΟΛΑ, που είχα πρωτοπαρει πίσω στο 2016.

Μεγάλωσε αρκετά, έφαγε απίστευτα μίλια πουτσας και χυσια, λογικά θα έχει μπει (ή ετοιμάζεται να μπει στην εμμηνόπαυση), ΠΡΈΠΕΙ οπωσδήποτε να σταματήσει.

Εκτος και ΑΝ βρίσκει γεροντακια για κουβέντα και τσάι, όπως γραφεται και στην εδώ κριτική.

ΥΓ. Ελπίζω να έβαλε, τίποτα φράγκα στην άκρη τόσα χρόνια, πέρα από μανία για άγρια πουτσα, θυμάμαι ότι είχε και κάποιο μυαλό.

Αυτά.
review reaction 1 Veritas, hornyasfuck, old boy
04 Νοεμβρίου, 2023
Από εμπειρία εξ ανάγκης όταν οι οίκοι ήταν κλειστοί εν μέσω κορώνας, καλή ήταν.
Εμείς πάντως και τα ποτά μας τα ήπιαμε και πούτσα έπεσε.
Το γραφείο δεν αναλαμβάνει την άμεση αναχώρηση από την εμπειρία μου κι έτσι αράξαμε και για τσάι.
Σ
Στήμονας
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3