Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Call-Girls 11283
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μεγάλες προσδοκίες που πήγαν άπατες!

Τη κοπέλα την έκλεισα καταρχάς λόγο των φώτων της και μετά με δελέασε και η τιμή της.

Στις φωτό τώρα πια δεν είναι χοντρή αλλά έχει πάρει ομοιόμορφα τα κιλακια της και έχει στρουμπουλεψει και η φάτσα της.

Ήρθε ντυμένη σούπερ σέξυ,μαύρο φόρεμα και από μέσα ένα μαύρο σετ κορδονατο με ζαρτιερα κάτω και υπέροχο πάνω στο βυζί της.

Εδώ σταμάτησαν τα καλά.
Μπαίνοντας μέσα μετά το ξερό hi, έρχεται το λεφτά παρακαλω,το οποίο ποτέ δε με πειράζει εμένα προσωπικά γιατί από πριν τα έχω βγάλει και τα έχω αφήσει κομοδίνο σε φάκελο η σε κάποιο σημείο εμφανή,απλά δε πρόλαβα ούτε να της δείξω ούτε να δει,ήρθε απτήν αρχή κάπως....
Αφού της τα δείχνω,τα πήρε μια πάει μπάνιο.
Η πορεία λοιπόν ήταν όπως περίμενα, αγχωτική και αδιάφορη μαζί.

Φιλί γλώσσα δεν, και επίσης είχε και γεύση τσιγαριλας που εμένα με χαλάει κιας είναι καπνιστής.
Όλο το πρόγραμμα μηχανικό, πίπα μηχανική,χέρι αρκετό και με μια βαρεμάρα,επίσης σταματάτε τη πίπα να μου λέει συνέχεια για τα έξτρα λες και ήταν η πωλήτρια στο Κωτσόβολο αλλά απτην άλλη με τιμές βασίλισσας.
3 φορές στο ραντεβού των 37 λεπτών που κράτησε μου είπε ότι αυτή δεν είναι σαν τις άλλες και η τιμή της είναι άλλη και οι υπηρεσίες επίσης άλλες.

Τη γύρισα να τη γαμησω στα τέσσερα και έβαζε το χέρι της μη τον πάρει όλο,τελικά τη γύρισα να τον παίξω να τελειώσει εκεί η ιστορία γιατί έβλεπα πως δεν έχει νόημα.

Λίγο με χουφτωμα λίγο που την έβαλα να μου φιλάει τα αρχιδια και αυτό ακόμα και εκεί πήγε να μου πει είναι έξτρα,δε καταλαβαίνω κιόλας γιατί τα αγγλικά της ήταν λίγο κάπως, κατάφερα την έχυσα και της είπα τελειώσαμε σε ευχαριστώ.

Έφυγε με την ίδια ψυχρότητα που ήρθε.

Πήρα το γραφείο ενημέρωσα στη λήξη,δεν θα πω ότι δεν είναι ωραίο μουνι γιατί είναι ,και από ντύσιμο η γκόμενα όταν την είδα λέω ώπα, εδώ θα ξεσκιστουμε.
Αλλά η συμπεριφορά της είναι απόλυτο ξενερωμα.
Το ύφος και το στυλακι της το ότι γαμας εμένα που είναι η κάποια,είναι υπεράνω όλων και εμένα με χαλάει πολύ.

Στο κάτω κάτω της γραφής ,πουτσες γλύφεις ρε κοπέλα μου,δεν έχει σημασία αν περνεις 100-140-180-300 η ότι ναναι, τίμησε το και κανέ μας να περάσουμε καλά.

Στην επανάληψη θα έβαζα ίσως ή όχι, έβαλα όμως με τίποτα καθαρά λόγο της συμπεριφοράς της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Metr69
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
3 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
8.435
Πόντοι:
30.082
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, mancunian1986, doc_lin και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Οκτωβρίου, 2023
Τι πληρώνουμε γαμώ τον μπελά μου;
Οι περισσότερες όχι μόνο μας δουλεύουν, αλλά είναι και προκλητικές.
Φοβάμαι μη μαζεύονται κιόλας τα μεσημέρια όλες μαζί και γελάνε με τη φάση.
review reaction 1 KOURSAROS10, hornyasfuck
31 Οκτωβρίου, 2023
με 180 και ξυνη?
ε στα 300 μπορει να γλυκανει....Κεφάλι σε τοίχο!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 KOURSAROS10, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2