Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Call-Girls 100630
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ενώ την είχα στο μάτι καιρό τελικά άργησα να βρεθώ μαζί της.
Την συνάντησα στο χώρο της και με υποδέχτηκε με ένα σετ μπλε εσώρουχα. Με χαιρέτησε και με περασε στα ενδοτερα.
Πολύ φιλική με ρώτησε εάν θέλω να πιω κάτι της απάντησα όχι και αμέσως ξεντυθηκε.
Οκ.... λεπτό αδύνατο σωματάκι, μικροκαμωμένη με σιλικονάτα βυζια και δυο ρώγες θρασύτατα πεταχτές.
Ναι τα βυζακια ειναι απαλά αλλα σκληρά (στητα).
Με άρχισε στα φιλια και γρηγορα βρεθηκαμε στο κρεβάτι όπου ξεκινησε να τον παιρνει στο στόμα χωρις καθυστέρηση! Μολις παρά ετοιμάστηκα μονη της μου φορεσε λάστιχο και ξεκινησε ένα γρηγορο καβάλημα. Με τα χέρια κανεις την ανεβοκατεβάζει εύκολα διοτι ειναι σαν μπιμπελο. Το καλυτερο σκηνικό ήταν με αυτη γυρισμένη στο πλάι και εγώ να δινω.. αληθοφανές φωνούλες που έδεναν ωραια με το σκηνικό!
Μετά τον πρώτο γυρο κάναμε μια κουβεντουλα για διάλλειμα και μετα αφού έκανε λιγο iqos με ξεκινησε στα φιλια και στην πίπα. Ίσως το έχει πρόγραμμα αλλα δεν με χάλασε. Ωραια φάση να την παιρνω στα όρθια και καπάκι την ξάπλωσα και πραγματικα το βλέμα της καθως την κάρφωνα ήταν ολα τα λεφτά!
Κλεινοντας να πω ότι περασα καλά και νομιζω στα 140-150 θα ηταν το στανταράκι μου.
Στα 160, ενώ δεν μου έλειψε κάτι, ίσως έπρεπε να υπήρχε αυτο το τσικ παραπάνω.. δεν ξερω πως να το πω.
Πχ βλέπε Jessica οκ ήταν τσοντα το κοριτσι.
Ή Sasha7 που δεν ειναι να γυρισεις τσόντα αλλά έχει κατ'εμέ αυτο το κλικ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.220
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, elpotero, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού