Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κοπέλα φαινόταν πολύ όμορφη στις φωτογραφίες και εγώ δεν είχα δοκιμάσει ποτέ σεξ με μιγαδα. Έτσι για το παλμαρε αποφάσισα να πάω κρατώντας το μικρότερο δυνατό καλάθι. Οι προσφατες προηγούμενες εμπειρίες μου ήταν συχνά απογοητευτικες. Επίσης οι πολλές αποθεωτικες κριτικές από τους Αθηναίους οδηγούν σε μεγάλες φόλες στη Θεσσαλονίκη.

Αμ δε... ανατροπή

Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα κουκλί...ωχ αμάν. Πολύ όμορφο πρόσωπο πλατύ χαμόγελο καταστραφεί δόντια. Σώμα πετιτ με ανύπαρκτα βυζάκια τέλειες ρογες μικρό στρογγυλό κωλαράκι. Ούτε ίχνος λίπους κυτταρίτιδας κτλ. Σφιχτό υπέροχο. Όπως μου αρέσει ακριβως!!!! Το τελειο σωμα για μενα κα...προσοχή σε όσους θέλουν βυζαρες κωλαρες κτλ.

Συμπεριφορά χαλαρή χαμογελαστή χωρίς αμηχανία ούτε υπερβολές. Όμορφη ατμόσφαιρα με μόνο αρνητικό η αδυναμία επικοινωνίας οπότε βουρ στο σεξ.

Στην δική μου περίπτωση βίωσα το απόλυτο δεκάρι στη διάθεσή για σεξ. Επί μία ολόκληρη ωρά χωρίς διακοπή κάναμε σεξ σαν ζευγαράκι ποτέ ρομαντικό ποτέ άγριο χωρίς καμία μα καμία παραφωνία. Συμμετοχή φουλ φιλιά με γλωσσα φουλ ούτε ένα μη ούτε μια αμηχανη στιγμή. Εμφανη αμοιβαια καυλα καμια υπερβολη πουτανια κτλ. Ολα φυσικα και αυθορμητα. Σαν χορογραφία. Τι να πω. Έτυχε η στιγμή η χημεία αλλά η εμπειρία ήταν ξεχωριστή. Μια ώρα δεν έφτανε με τίποτα αλλά η κοπέλα είχε συνεχή ραντεβου και δεν γινόταν.

Θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.738
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, John_282, doc_lin και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2023
ΑΜΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...Μεγάλο χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck
29 Οκτωβρίου, 2023
εχω την αισθηση οτι στη σαλονικα το κοριτσι ομορφυνε πολυ περισσοτερο απο οταν ηταν στην αθηνα.
τι τα ταιζετε τα μουνια πανω ρε καρντασια κ εχετε πιο ωραιες γυναικες απο μας στην Αθηνα?
review reaction 3 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2