Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 43 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 124338
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Μέλισσα την είχα ξαναδεί αρχές του 2022. Είχα περάσει καλά και σκεφτόμουν ότι κάποια στιγμή θα ηταν καλό να τη ξαναέβλεπα. Το πλήρωμα του χρόνου ήρθε οταν δεν ήταν διαθέσιμη η Μια απο τους Αγγέλους. Οταν την είδα δυσκολεύτηκα να την αναγνωρίσω. Είχε χάσει αρκετά κιλά. Δεν ήταν προς το χειρότερο ή προς το καλύτερο η αλλαγή. Απλά ηταν διαφορετική. Επίσης αν και παραμένει η διάθεση να σε ικανοποιήσει δείχνει ίσως λίγο πιο απόμακρη και λιγο πιο βαριά. Όχι τόσο κατά τη διάρκεια της πράξης αλλά στο ενδιάμεσο. Για να μην παρεξηγηθώ δεν έκανε κάτι για να μου χαλάσει τη διάθεση. Απλά μου μετέφερε αυτό το συναίσθημα. Ένοιωσα οτι ο πόλεμος την έχει επηρεάσει. Για αυτό και είχε χάσει κάποια στιγμή 10 κιλά απο τα οποία πηρε στη συνέχεια 2 με 3. Σεβάστηκα αυτό που πιθανότατα είχε περάσει στο ενδιάμεσο και δεν άνοιξα κουβέντα.

Αυτά σχετικά με τη γενική συμπεριφορά. Στο σεξ δείχνει απο την πρώτη στιγμή οτι θέλει να σε ικανοποιήσει. Πολύ περιποιητικη και δοτική. Γλύφει καλά ξεκινώντας απο το στήθος και περνάει και απο τα αρχιδια. Δέχεται την πουτσα ακούραστα σε οτι στάση ζητήσεις. Ρωτάει πως το προτιμάς και υπακούει προβάλλοντας την υποτακτικη της φύση. Στο 1ο έκανα προσπάθειες να το καθυστερήσω και το τέλος άργησε να έρθει. Μετά το μπάνιο ηθελε λίγο χρόνο και ενα τσιγάρο για να πάρει παλι μπρος. Ξεκίνησε με cow αφου με ρώτησε πάλι πως το ήθελα. Το γυρίσαμε σε doggy ενώ ειχε χτυπήσει και το κινητό της για να μας θυμίσει οτι μενουν 10 λεπτά. Το τέλος ήρθε με τη λήξη του αγώνα μέσα στο προφυλακτικό χωρίς να ζοριστω. Αν και δεν είναι πιτσιρίκι με τη δοτικοτητα της και την ενεργητικοτητα της κατα τη διάρκεια του σεξ με τελείωσε 2 φορές μεσα της άνετα.

Δεν ξέρω αν θα ξαναβρεθουμε λογω των πολλών επιλογών. Ξέρω όμως οτι αν αυτό συμβεί θα περάσω καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.733
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, delipas και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού