Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Κιάρα τη "ζαχάρωνα" καιρό τώρα και από το προηγούμενο γραφείο, με είχε φτιάξει και από τις ταινίες που είχα δει, και όταν είδα ότι άλλαξε γραφέιο είπα να δοκιμάσω την τύχη μου. Και ω του θαύματος ήταν διαθέσιμη άμεσα. Εξυπηρετικοί κ ευγενικοί στο νέο γραφείο, μου έστειλαν τη νεαρά όπως ζήτησα. Η Κιάρα είναι ακριβώς όπως στις φώτος οπότε ξέρεις what you get. Έξυπνο και όμορφο μουτράκι με ματάκια τέρμα εκφραστικά και παιχνιδιάρικα, μαύρο μαλλί πλέον που της πάει σούπερ και ένα κορμί μινιόν και καμπυλωτό για γούστα. Άνετη στην επικοινωνία, μαγκάκι με την καλή έννοια, σπάει τον πάγο εύκολα, άνετη στην κίνηση στο χώρο χωρίς καμία διάθεση να κλέψει χρόνο, δημιουργεί θετικό κλίμα....Τσιγαράκι στο μπαλκόνι μαζί με redbull, ωραία κουβέντα σαν δύο φίλοι που γνωρίζονται χρόνια, ενώ παράλληλα υπήρξαν και οι απαραίτητες σωματικές επαφές...

Μπανάκι ακολούθως κ για τους δύο και βουρ στο κρεβάτι...Το σώμα της εκπληκτικό, εμένα με τρελάινουν αυτού του είδους, κώλος όπως πρέπει, μικρός,στρογγυλός κ σφριγηλός, βυζάκι ελάχιστο κ μικρό με δύο σκουλαρίκια να κοσμούν τις ρώγες της. Σωστό γλειφιτζουράκι για γλέιψιμο και παιχνίδια. Διάσπαρτα τατού που στη συγκρεκριμένη της πάνε πολύ. Στήσιμο στα 4, όπου άρχισε να μου κουνάει το κωλαράκι της και εγώ δεν έχασα την ευκαιρία να χωθώ ανάμεσα στα κωλομέρια της και να την περιποιθώ. Πεντακακάθαρη κια μοσχομυριστή, ξούρα ολα απαλά. Τρομερή ανταπόκριση στο στοματικό μου, της άρεσε, ελαφρείς αναστεναγμοί κ κινήσεις της λεκάνης της. Αλλαγή με εκείνη από πάνω, να αναλαμβάνει το έργο. Τρομερή πίπα, με eye contact, με σάλιο, περιποίηση ηδονική κ στα μπαλάκια με τη γλωσσίτσα της...απογείωση σκέτη...Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση στα 4, αφού το επιζητούσε, ωραία αίσθηση και ανταπόκριση, ήδη υγρή κ φτιαγμένη, ακολούθησε στους ρυθμούς μου και να με παροτρύνει για σφαλιάρες στα κωλομέρια της. Αλλαγή ιεραποστολικά σε διάφορες παραλλαγές αφού ο σωματότυπος βοηθάει να την κάνεις ότι θες. Απρόσκοπτη διείσδυση κ κάρφωμα και εκείνη να μην μασάει και να με ακολουθεί σε όλα. Τελευταία στάση πλαγιαστά και να βλέπω τα ωράια της κωλομέρια και να με κοιτάει πονηρά. Διάλεξα να με τελειώσει με τη γλωσσίτσα της όπου μετά από υπέροχη περιποίηση ξανά κ με ένταση τα πήρε στο προσωπάκι της με χαμόγελο και αυταρέσκεια...

Η Κιάρα με εντυπωσίασε καθώς για Ελληνίδα κ σε αυτή την ηλικία, κ με την έκθεση που έχει στο γυαλί, δεν την εχει ψωνίσει καθόλου, είναι ωραίο τυπάκι, κουκλί, με κορμί για πολά γούστα, ξέρει να προσέχει και να αφιερώνεται στον παρτενέρ της και οι υπηρεσίες της είναι σωστές και επιπέδου κ σίγουρα φεύγεις ευχαριστημένος από το ραντεβού μαζί της.

Αυτά από μένα. Σα εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GLOCK19, Yatoputso, mancunian1986 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Οκτωβρίου, 2023
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 bigmountain89, hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε Φιλια δίνει;;
review reaction 1 hornyasfuck
25 Οκτωβρίου, 2023
αυτή ακόμα 19
δηλώνει;
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3