Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 76626
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη κριτική λοιπόν. Ξεκινώντας με το γραφείο, εύκολη και τυπική η επικοινωνία. Η κοπέλα έφτασε στην ώρα της και η πρώτη εντύπωση ήταν θετική. Απλό καθημερινό πρόσωπο και σώμα όπως στις φωτογραφίες, αφαιρώντας φυσικά το ρετουσάρισμα. Μάλιστα το σώμα ήταν αρκετά πιο αρμονικό από αυτό που περίμενα και αναμενόμενα το πιο όμορφο σημείο πάνω της ήταν το τεράστιο φυσικό στήθος. Από την πόρτα φάνηκε ευγενική και χαρούμενη, κάτι που επιβεβαιώθηκε και στη συνέχεια. Στην επικοινωνία και στη συμπεριφορά παίρνει άριστα καθώς μιλάει ελληνικά και είναι και επικοινωνιακή χωρίς να χρονοτριβεί. Στη συμμετοχή στο σεξ επίσης θα έβαζα 10 αν με άφηνε το σύστημα. Η Νίνα έπαιρνε πρωτοβουλίες και φαινόταν να γουστάρει, κατάλαβε αμέσως το ρυθμό που θα με ικανοποιούσε, ενώ ήταν αυτή που ξεκίνησε το δεύτερο γύρο. Παρότι ήμουν κουρασμένος δεν πτοήθηκε και κατάφερε να με τελειώσει και στο δεύτερο. Γενικά θετική εμπειρία, δεύτερη φορά μόλις που μετά από συνάντηση με κοπέλα του χώρου δεν σκέφτηκα ότι πέταξα τα λεφτά μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
335
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, doc_lin, Poetjokey και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2023
Αξίζει η κοπέλα ; Έχει συμμετοχή ; Μου αρέσουν αυτά τα κυβικά αλλά να αξίζει !
review reaction 1 Julyman21, hornyasfuck, stel27
29 Νοεμβρίου, 2023
ενημέρωσε μας .δώσε τα φώτα σου....γιατί κ εμένα με τρελενουν αυτά τα κυβικά που λέει ο συνάδελφος .Κ αυτή η αννουλα π είχε το γραφείο πρέπει να ήταν δυναμίτης αλλά δυστυχώς δεν την πρόλαβα ...αν γνωρίζει κανείς αν εργάζεται ακόμα κ που .ας δώσει πληροφορίες ...
review reaction 1 Julyman21, hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2023
Σκεφτείτε ότι εμένα γενικά μου αρέσουν πιο πετιτ αλλά πέρασα μια χαρά με Νίνα που είπα να δοκιμάσω για την αλλαγή. Τρομέρη συμμετοχή που είναι πολύ βασικό και κυρίως value form money, σε αυτή την τιμή αν είναι στα γούστα σας αυτά τα κυβικά σίγουρα αξίζει.
review reaction 1 hornyasfuck, stel27
30 Νοεμβρίου, 2023
μιλάει ελληνικά ???
review reaction 1 hornyasfuck
30 Νοεμβρίου, 2023
Ναι είναι αρκέτα χρόνια Ελλάδα, μιλάει μια χαρά.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5