Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχω πλέον χάσει το μέτρημα πόσες φορές έχω συναντήσει το κορίτσι αλλά λίγο με ενδιαφέρει αφού κάθε φορά περνάω το ίδιο και περισσότερο καλά.

Χθεσινή συνάντηση στα Νότια λοιπόν και το κορίτσι ήρθε στην ώρα της, οι καύλες μου είχαν βαρέσει κόκκινο γιατί όλο το σου κου δεν έριξα πιστολιά και πήρα και μπόλικο μάτι σε διάφορα μαγαζιά πλημυρισμένα από κορασίδες σχεδόν γυμνές.

Ο αγώνας ξεκίνησε με το που μπήκε στο δωμάτιο μιας και ο φρίξος την περίμενε τεντωμένος και μοσχομυριστός. Μετά από ένα γλυφομούνι διαρκείας της τον έδωσα λίγο πίπα και κατ'ευθείαν της τον κάρφωσα στο κωλαράκι κάνοντας την να αρχίσει τους αναστεναγμούς. 10 λεπτά αργότερα την κέρασα την πρώτη κρέμα την οποία εξαφάνισε με χαρά.

Ολιγόλεπτο διάλειμα για τσιγάρο, ντουζάκι και το μωράκι πήγε να ντυθεί, θα επισυνάψω φωτογραφίες να απολάυσετε και εσείς τι είδαν τα ματάκια μου. 69 για να ζεσταθούν τα υδραυλικά και αφού ο Φρίξος δήλωσε έτοιμος ακολούθησε ένα 40 λεπτο γαμήσι που θα το ζήλευε και ο Ρόκο.

Το μωράκι πρέπει να έχυσε 5 λίτρα ζουμιά όσο έπαιρνα την κωλάρα της με όλους τους πιθανούς τρόπους και όταν επιτέλους έχυσα και εγώ, με χαμόγελο δήλωσε ότι την έκανα να τρέμουν τα πόδια της Ναι!Ναι!Ναι!

Δεν τίθεται ερώτημα αν θα την ξαναδώ (ήδη έχω κλείσει το επόμενο ραντεβού) μιας και το κορίτσι για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω αυτή την στιγμή και επιπλέον μετά από τόσα ραντεβού έχουμε δημιουγήσει και μια πιο φιλική σχέση.

Γαμάτε γιατί χανόμαστε Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 23, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
IMG_20231023_105458
IMG_20231023_105633
IMG_20231023_105543
SilverAries
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
3.095
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, mrhide, STAVROS6969 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2023
Αδερφέ το κορίτσι αυτό πρέπει να έπεσε στην χύτρα της καυλας. Δεν εξηγείται αλλιώς το φαινόμενο " Ιωάννα 34 " .
review reaction 1 GIORGIO222, SilverAries
24 Οκτωβρίου, 2023
Ωραια τα νεα της βυζια.
review reaction 1 SilverAries
24 Οκτωβρίου, 2023
Μερακλής.
Τα σέβη μου Καπέλο
review reaction 1 SilverAries
24 Οκτωβρίου, 2023
Ρε αλήτες χαλάτε την πιάτσα κλείνετε ραντεβού στο καπάκι? Εμείς τι θα κάνουμε ? Ωραίος φίλε δεν υπάρχει η Ιωάννα
review reaction 1 SilverAries
24 Οκτωβρίου, 2023
@zafko131313

Μια φορά έκανα το λάθος να μην κλείσω και έφαγα 1 μήνα αναμονή, τώρα το κλείνω επιτόπου να έχω το κεφάλι μου ήσυχο
review reaction 1 White Othellos
24 Οκτωβρίου, 2023
Η Ιωάννα είναι απλά top και είναι και τρομερό παιδί..
review reaction 1 SilverAries
24 Οκτωβρίου, 2023
8μπερφεστ ντύθηκε ??? Money Mouth
review reaction 1 SilverAries
25 Οκτωβρίου, 2023
@papaphilips

Χαχαχαχα, και εγώ αυτό την ρώτησα αλλά τελικά έμαθα πως ήταν στολή καμαριέρας.
review reaction 1 STAVROS6969
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8