Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφθηκα την Clara
ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή, η κοπέλα είναι όπως στις φωτό
απλά
με μεγαλύτερα πλαστικά βυζιά. Ηλικία λογικά εκεί γύρω στα 19 πιτσιρίκα φαινόταν, είχε και εφηβικό χνουδάκι ακόμα στις γάμπες. Την έκλεισα για κασκαντερικό μισάωρο στα 100€ τα οποία στην πορεία έγιναν 120€ (μη χέσω). Ο χώρος
εδώ να πω οτι είναι ακριβώς δίπλα στο παλιό de Paris και ονομάζεται πλέον hotel de Paris. Είναι κάτι μεταξύ στούντιο και πορνοξενοδοχείου
με σκοτεινό πάρκινγκ ακριβώς
μπροστά στην διακριτικά φωτισμένη είσοδο. Τα δωμάτια βρισκονται σε δύο διαφορετικούς ορόφους και είναι ευρύχωρα και άνετα με κρεβάτι , καναπέ, πάγκο και ντουζιέρα. Τώρα στα του αγώνα όταν ξαπλώσαμε η κοπέλα
μου ζήτησε άλλα 50
λέει για ελεύθερο στοματικό, φάουλ από
μεριάς της καθώς το πρόγραμμα λέει οτι συμπεριλαμβάνεται στα στάνταρ! Με τα πολλά
επειδή ήμουν καυλωμένος της το ριξα στα 20. Συνεννόηση μπουζούκι με voice google translate καθώς μιλάει μόνο πορτογαλέζικα..Είχε χλιαρή συμμετοχή στο σφυροκόπημα και όταν ανέβασα στροφές άρχισε να βαριανασαίνει. Μετά από δυο στάσεις με τελείωσε με μαλακία. Είχε θεόστενο μουνί πάντως ζορίστηκε αρκετά. Όσοι γουστάρουν δίνει και παθιασμένα γλωσσόφιλα. Γενικά μέτρια πράγματα μόνο ο χώρος άξιζε. Κάτι μου λέει ότι και οι άλλες 4 κοπέλες του γραφείου θα είναι στο ίδιο στυλ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 22, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.027
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Aragorn135, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε μου επειδή δεν κατάλαβα αξίζει τελικά η κοπέλα; Δίνει φιλιά γράφεις που είναι πολύ συν. Από κει και πέρα γράφεις ότι έχει χλιαρή συμμετοχή αλλά της έχεις βάλει 7 στην διάθεση για σεξ. Έχει ωραία στησίματα; Θα τα κλαίει κάποιος τα λεφτά του η όχι; Ευχαριστώ
review reaction 1 hornyasfuck
24 Οκτωβρίου, 2023
στην τύχη τις έβαλα τις βαθμολογίες από
μένα είναι όχι...
review reaction 3 review reaction 1 Aragorn135, roughfucker, hornyasfuck
24 Οκτωβρίου, 2023
ok ευχαριστώ
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3