Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Call-Girls 14433
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βραδινή εξόρμηση καθημερινή και μετα απο καιρό λεω να πάρω κάνα εσκορτ προς βουλιαγμενη μερια.
Στέλνω στο αγάπημενο μου πρακτορείο γιατί πάντα θα βρεις κάτι ενδιαφέρον έστω και last call για να περασει ευχαριστα η ωρα.
Λίγο πριν τα μεσάνυχτα και αρκετές επιλογές. Μου κάνε κλικ η κοπέλα μιας και κάποια μου θυμίζει , χωρίς ακόμα και τώρα να μπορώ να καταλάβω ποια!
Η κοπέλα στην ώρα της και το σώμα πολύ καλό για τα γούστα μου , αλλά τι να το κανείς! Ήρθε και άρχισε τις χαζές ερωτήσεις από που είμαι , πως με λένε , τι κάνω και τι δεν κάνω!
Η αλήθεια είναι πως τα ψιλοβαριέμαι αυτά και προτιμώ πιο άμεσες καταστάσεις.
Με τα πολλά ξαπλώνει και αρχίζει το μπίρι μπίρι στο κινητό. Τελειώνει μετά από κάνα τρίλεπτο και λέει "Μπαθ?". Να σημειωθεί ότι επειδή πήγα επί τούτου ήμουν σενιος και έκανα και το ντουζακι μου στο περίμενε. Λεω εγώ είμαι οκ , εσύ? Και 'γώ μου λέει! (πάντα ξενερωνω όταν δεν κάνει η κοπέλα ένα στοιχειώδες ντουζ για το γαμωτο).
Βγάζει κώλαρα έξω που ήταν στα κυβικά μου και ένα ωραίο αλλά πεσμένο 2αρι βυζάκι και πάει να ξεκινήσει την πίπα όπου κάτι την ενοχλούσε και τραβιόταν(Σαν τρίχα αλλά παρολαυτα είμαι τελείως ξυρισμένος)
Όπως και να χει πάω να ανεβάσω στροφές να γίνει λίγο τζέρτζελο αλλά με σταματάει καθώς φοράει τρέσα.
Το βλέπω το όνειρο και λέω πάμε για γαμησακι μπάσ και το σώσουμε. Ανεβαίνει από πάνω αφού πλακώνεται στο λιπαντικό , την αφήνω να κάνει τα δικά της αλλά δεν βολεύεται και μου λέει να αλλάξουμε στάση. Πάω ιεραποστολικό, όπου εκεί φαίνεται και η τομή της καισαρικης που αναφέρουν οι συναγωνιστές ( δεν με ενόχλησε προσ θεού, απλά το επιβεβαιώνω) και μου αρχίζει τα πονάω. Λεω δεν πειράζει πάμε στα 4. Στήνεται με φαντασμαγορικό τροπο , αλλά με σταματάει δυο τρεις φορέςι.
Ε και εκεί ξενέρωσα τελείως. Τελειώνω μόνος μου πάνω της και αφού την σκουπίζω της λέω πως είμαστε οκ.
Συνολικός χρόνος 25 λεπτα και μείον 150ε. Σκεφτόμουν να πάρω στα καπάκια την Κωνσταντίνα που ναι η αδυναμία μου και ήταν παραδόξως διαθέσιμη, αλλά επειδή πέρα ότι δεν είχα όρεξη για μπλα μπλα είναι και σκυλί του πολέμου πράγμα που δεν ήταν της παρούσης.
Με τα πολλά μπορεί να φταίει ότι έπαιζαν ραντεβού πριν και να μην είχε κέφια , μπορεί να μην με γούσταρε , μπορεί μπορεί μπορεί
Σημασία έχει ότι το ραντεβού δεν ήταν επιτυχημένο και δεν θα την ξανασυναντουσα.

υγ. αυτή είναι η προσωπική μου εμπειρία , πολύ πιθανό κάποιος άλλος να περάσει πραγματικά καλά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
416
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, andronikos3 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού