Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Call-Girls 54771
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κανόνισα ραντεβου με την βραζιλιάνα του γραφείου και μπορώ να πώ μια ώρα δεν είναι αρκετή.
Σκάσει φουλ σικάτη και απο μέσα ένα κορμάκι μαυρο που φρόντισε να το πετάξει γρήγορα γρήγορα!
Χαμόγελο απίστευτο και πολυ θετική ενέργεια!
Το σώμα της μοσχοβολούσε απο πάνω μέχρι κάτω!
Πραγματικά απιστευτη! Το μουνάκι της αφράτο και ζουμερο κάβλωσε με τα παιχνιδια που του έκανα. Όταν ηρθε η σειρά της για να αναλάβει ευχαριστήθηκα τις χειλάρες της να μου τον ρουφάνε! Το κορυφαίο για μένα ήταν όταν με ρουφουσε και αγκαλιαζα ουσιαστικά το κεφάλι της με τα υπέροχα φουντωτά μαλλιά της. Πολυ ωραια εμπειρία. Νομιζα εαν έκανε cim δεν θα ηθελα τπτ άλλο!
Η συνεχεια ειχε λαστιχο και καβαλημα απτο μωρο. Ανεβασε μόνη της ταχυτητα και την εκοψα να μην τελειώσω. Την ξάπλωσα και έδειξε να απολαμβάνει το κάρφωμα. Χωρις να μπορώ να κρατηθω άλλο βλέποντας το σοκολατένιο δέρμα της κατέθεσα μεσα της ενω εκεινη μου χαμογελουσε!
Μετά απο ένα γρήγορο φρεσκάρισμα άρχισα να φιλάω το στηθος της καθως την άκουγα να βαριανασαίνει. Με σταμάτησε για να ξεκινησει το γλειψιμο εκεινη αφου με κατάλαβε ότι ειχα ετοιμαστει!
Αυτη την φορά το καβάλημα που μου κανε ήταν πιο καβλιάρικο πιο αισθησιακο! Κρατιέσαι μπορώ να πώ για να μην τελειώσεις!
Μοναδικό ραντεβου που θα επαναλάβω αλλα με περισσότερη ώρα. Κάβλαρος το κορίτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.220
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, hornyasfuck, mancunian1986 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού