Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θα χρειαστεί να κάνω μία εισαγωγή ώστε να εξηγήσω.

Η Τζίνα είναι μια πολυδιαφημισμένη κοπέλα με πολλές κριτικές και εδώ και στο thread της, που το 95% είναι θετικές. Θετικές για το γαμήσι για το σώμα για όλα γενικά. Επομένως, πας με πολύ υψηλές προσδοκίες στο ραντεβού. Το θέμα είναι πως μετά από τέτοιο ντόρο… δύσκολο να είναι αντάξια των προσδοκιών που έχουμε φτιάξει στο μυαλό μας (μου έχει συμβεί μόνο με Ρεμπέκα από Glamour). Να προσθέσω επίσης πως όταν γίνεται ντόρος στα 180€ (και όχι στα 100-120), οι προσδοκίες γίνονται ακόμα μεγαλύτερες! Γενικά είναι πολύ καλή σε όλα, αλλά μου έμεινε μια γλυκόπικρη γεύση λόγο προσδοκιών.

Πάμε λοιπόν.

Εμφάνιση – πρόσωπο ΟΚ, ομορφούλα είναι. Έχει φουσκώσει λίγο τα χείλη της (που εμένα μου αρέσει). Τα βυζιά είναι ΣΙΓΟΥΡΑ φυσικά και φοβερά! Τρομερό DNA. Γενικά κοντοπουτανάκι με βυζιά και ωραίο κώλο.

Τσιμπούκι – καλή αίσθηση γενικά, χωρίς πολύ χέρι (θετικό) χωρίς πολλά σάλια να τρέχουν (αρνητικό). Γενικά τίμιο, αλλά για εμένα το καλό τσιμπούκι είναι αυτό που σου εξαφανίζει την πούτσα (ίσως και τ αρχίδια), αυτό δεν μπορεί να το κάνει. Το προσπαθεί το DT αλλά δεν είναι και το ταλέντο της.

Γαμήσι – δεν θα σου πει σε τίποτα όχι! Αντέχει σκληρό γαμήσι. Νομίζω πιο εύκολα θα τα φτύσεις εσύ παρά αυτή.
Προφανώς πεντακάθαρη, δίνει φιλιά, δέχεται γλείψιμο (δάχτυλο δεν προσπάθησα).

Γενικά, προφανώς συστήνεται για επίσκεψη. Το μόνο θέμα είναι η τιμή. Σε αυτά τα λεφτά έχεις πολλές επιλογές και δεν ξέρω αν είναι η ΤΟΠ (ουκρανές και Ρωσίδες μουνάρες που παίζουν σε πολλά πρακτορεία). Αν από την άλλη ψάχνεις αματούρι στυλ, σίγουρα θα τα ευχαριστηθείς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.584
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, txar, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε μια κ είσαι αντικειμενικός , το 22 δεν παίζει. Είναι πολύ πάνω από 30?
Μια φορά την είδα λόμπι σε χοτελ Μπιλ κ ήταν φουλ μεικ απ λίγο σπασμένο πρόσωπο μου φάνηκε. Ίσως από ξενύχτι - πολύ σεξ.
20 Οκτωβρίου, 2023
Με τον τρόπο που γραφεία την κριτική συμπεράσματικα φαίνεται σαν να γράφει έφηβος 14 με 15 χρόνων που δεν ξέρει τι ακριβώς θέλει αλλά ταυτόχρονα και δεν θέλει .
Και ξινό και γλυκό και νύχτα και μέρα
review reaction 1 BisexualWannabe, men1975, bigmountain89
21 Οκτωβρίου, 2023
Δεν ξέρω αν πρέπει να συμφωνήσω ή να διαφωνήσω. Μπορεί σε εσένα να φάνηκε αματούρι, προσωπικά όμως είναι μια εξαιρετική επιλογή όταν δεν παίζουν άλλες που δίνουν τη ψυχή τους στον πελάτη. Ίσως είναι θέμα χημείας.

Το τσιμπούκι που τον εξαφανίζει, πραγματικά το κάνουν ελάχιστες, οι περισσότερες δεν μπορούν.

Αν κατάλαβα σωστά, ο προβληματισμός είναι στην τιμή, γιατί στην τελική πέρασες καλά.

Επίσης μη τη συγκρίνεις με το alien την Ρεμπέκα. Έλεος δηλαδή.
21 Οκτωβρίου, 2023
@josss - 22 χρονών δεν είναι ούτε στα καλύτερα της όνειρα. Πιστεύω είναι κάπου στα 30 (ίσως και λίγο πιο κάτω)
21 Οκτωβρίου, 2023
@Σαλονικιος - δεν είναι όλα άσπρα ή μαύρα. Υπάρχει και το γκρι. Ε ήταν γκρι η φάση με την Τζίνα. Ότι κατάλαβες κατάλαβες
21 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε Josss όλες λίγο πολύ πάνω από 30 είναι αυτό δεν έχει καμία σημασια το μόνο απαγορευτικό είναι η τιμή της . Τα γραφεία μην νομίζεις ότι έχουν καλύτερες απλά η τιμή της είναι πάνω και από γραφείου .
Προσφορά ζήτηση αυτό καθόριζε και θα καθορίζει πάντα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6