Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στα διαδραστικά της δρώμενα θα συμφωνήσω με τους λοιπούς μεσιέδες...

Έχει ερωτική συμπεριφορά, μπρίο και τσαχπινιά και σε φέρνει τούμπα εύκολα.

Γενικά προσεγμένη, καθαρή, ευχάριστη, δοτική και συμμετοχική σε ότι γουστάρεις στα πλαίσια των δηλωθέντων υπηρεσιών.

Πέρασα όμορφα αφού κατάφερε με τον τρόπο της να μου κάμψει τις όποιες αμφιβολίες γεννήθηκαν στο μυαλό μου με την πρώτη εικόνα.

Να εξηγηθώ...

Ετοιμαζόμουν να με υποδεχθεί το φρέσκο κορίτσι των φωτογραφιών..

Ωστόσο αντίκρισα μια μεγαλύτερη γυναίκα, με άλλα χείλη, στήθος χαλαρό και σώμα σε απόσταση από αυτό που είχε το προφίλ της.

Προφανώς και δε μου άρεσε αυτό, για άλλο να πηγαίνεις και άλλο να βλέπεις... Το διαχειρίστηκα ψύχραιμα για να μην τη φέρω σε δύσκολη θέση και μετά την υποδοχή της, ευγενικά της ανέφερα την απορία μου σχετικά με αυτή τη διαφορά.

Μου απάντησε ότι όντως είναι παλαιότερες φωτογραφίες. Εικάζω ότι έχει παίξει και φούσκωμα χειλιών.

Το δύσκολο μου ήταν ότι πήγαινα για πιπινάκι και μου έσκασε περπατημένη γυναίκα τύπου θα στα δώσω στο χέρι.

Δεν το ήθελα, όμως ήταν τόσο ευχάριστη και ακριβώς επειδή γνωρίζει ότι διαφέρει από το κορίτσι των φωτό, φροντίζει να ματώσει τη φανέλα και να σε περιποιηθεί με το παραπάνω.

Και στην επικοινωνία με το χιούμορ της και γενικά ακομπλεξάριστη.

Θετικό λοιπόν ο πρόσημο με την επισήμανση πως θα ήταν τιμιότερο να έχει πρόσφατες φωτογραφίες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
11.814
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, mancunian1986, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2023
Ὅταν γράφης: "σώμα σε απόσταση από αυτό που είχε το προφίλ της" ἐννοεῖς ὅτι εἶναι χοντρή ἤ ὅτι ἔχει χαλαρώσει τὸ κορμί καί δέν εἶναι δεμένο; Ἤ καί τὰ δύο;

ΥΓ: "τῶν δηλωθεισῶν ὑπηρεσιῶν"
review reaction 2 TOMCRUISE
20 Οκτωβρίου, 2023
Δε διαφωνώ μεστέ, αλλά 5 κ 6 στο πρόσωπο και σώμα; Νομίζω είστε υπερβολικός!
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, TOMCRUISE
21 Οκτωβρίου, 2023
@ hornyasfuck " Όταν γράφεις.. ". Εννοώ στήθος πεσμένο οπίσθια πτωτικά και γενικά μια εικόνα που συγκριτικά με τις φωτό μέσω των οποίων επιλέγουμε την κοπέλα, ήταν μεγάλη η απόσταση.

ΜΕΓΑΛΟ βουνό ή βαθμολογία μου είναι προσωπική εκτίμηση. Περίμενα πρόσωπο 8 και σώμα 8 αλλά είδα άλλη εικόνα και βαθμολόγησα αυτό που είδα.
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3