Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 103738
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειδα κοκκινομάλα και δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ.
Επικοινωνία με το γραφείο και κλείσιμο του ραντεβου με ευκολία.
Επίδειξη ταυτότητας στο "σκυλί του πολέμου" της reception και ο πόρνος ανεβαίνω τα σκαλιά για τα δωμάτια του ημιορόφου.
Μου ανοίγει η Millena χαμόγελο φορώντας μια μαύρη δαντελωτή ρόμπα και από μέσα να φαίνονται τα μαύρα εσώρουχά της. Καύλωσα με το που την είδα.

Από περιγραφή ο,τι έχουν αναφέρει οι συναγωνιστές.
Ομορφο πρόσωπο, αλλά λίγο σπασμένο (σίγουρα λίγο μεγαλύτερη από την ηλικία που αναγράφεται στο site), αλλά κορμί λαμπάδα. Αν δεν ήταν τόσο σκληρά τα φτιαγμένα στήθη της, ίσως και να ήταν 10αρι. Ρώγα πεταχτή και (όπως ανακάλυψα αργότερα στο κυρίως μέρος της συνάντησης) παιχνιδιάρα.

Φιλάκι, λίγο social (μέτρια αγγλικά), ζήτησε χρήματα και πέρασα στο ντους.
Δωμάτιο και μπάνιο τακτοποιημένα.

Βγήκα από το μπάνιο και αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε στα όρθια. Μου χαιδεύει το ¨"εργαλείο" και σχολιάζει "too big".

Της αφαίρεσα ρόμπα και εσώρουχα και ξαπλώσαμε. Αρχισαμε να φιλιόμαστε σε όλο το σώμα. Στα χείλη τα φιλιά της ήταν επιφανειακά, αλλά με φιλούσε σε όλο μου το σώμα. Τη διέκοψα για να περιποιήθω το ξυρισμένο μ..νακι της και έδειξε να το ευχαριστιέται. Της χαιδεψα τα όμορφα περιποιημένα πατουσάκια της και το ανταπέδωσε με ένα υπέροχο footjob.
Ξάπλωσα και την έβαλα κανένα 10λεπτο στα πνευστά. Τα πήγε αρκετά καλά, αλλά δεν πέρασε από τα μπαλάκια.
Μετά τη γύρισα σε 69 για να την απολαμβάνω κ εγώ. Τότε δέχτηκε και δαχτυλακι από μπροστά.

Της είπα να μου φορέσει "σκουφάκι" για να περάσουμε στο κυρίως μέρος. Εβαλε λίγο gel (λέγοντας και πάλι " too big") και κάθησε πάνω του, παίρνοντας το σιγά σιγά όλο μέσα της σε cow girl. Αρχισε να κουνιέται νωχελικά, ενώ έσκυβε μπροστά για να μου προσφέρει τις βυζάρες της. Οι ρώγες της ήταν κάγκελο. Αρχισε να ανεβάζει ρυθμούς και έκανε βαθιά καθίσματα με το όργανό μου να διεισδύει βαθιά μέσα της.
Αφού τη ευχαριστήθηκα σε cow girl, τη γύρισα σε doggie για να βλέπω την κωλάρα της, και μετά σε ιεραποστολικό, όπου της σήκωσα τα πόδια στους ώμους και την έσπρωξα γερά. Το τέλος ήρθε με εκσπερμάτωση πάνω στην κοιλίτσα της.

Στο ημίχρονο φιλάκια, χαδάκια, αγκαλιές και ένα πολύ χαλαρωτικό μασαζάκι, που προσφέρθηκε να μου κάνει.

Ο δεύτερος γύρος ήταν ένα πολύ "τρυφερό" και "αγαπουλήστικο" ιεραποστολικό.

Overall. Πέρασα μια ευχάριστη ώρα με μια πολύ δοτική, ερωτική και όμορφη γυναίκα, που ξέρει πώς να ικανοποιεί έναν άντρα.. Οντως πρέπει να είναι τυχεροί, αυτοί που τους γαμάει από έρωτα.

Ισως και να το επαναλάμβανα μαζί της, αν δεν είχα το μικρόβιο του να κάνω διαρκώς νέες "πορνογνωριμίες".

Αυτά από εμένα. ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού