Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τον τελευταίο καιρό το έχω γυρίσει στις ανεξάρτητες και δοκίμασα ακόμα μία. Παραδόξως εύκολη και γρήγορη συνεννόηση που με τις περισσότερες ανεξάρτητες δεν βγαίνει. Συνάντηση στα νότια, ήρθε με μικρή καθυστέρηση καθώς είχε κολλήσει στη κίνηση και κάναμε λίγο συζήτηση. Περιμενα έχοντας διαβάσει παλαιότερες κριτικές, χειρότερο πρόσωπο και σώμα αλλά μπορώ να πω εξεπλάγειν θετικά. Για την ηλικία της (δεν ειναι μεγάλη θεωρώ αλλά είναι μιλφ) πολύ καλοδιατηρημένη. Ο λόγος που την πήρα είναι οι ΒΥΖΑΡΕΣ της. Βέβαια έχουν μια χαλάρωση και πτώση, πράγμα που προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου καθώς γουστάρω τα φυσικά περισσότερο. Μπήκε για μπανάκι και μόλις βγήκε ξεκίνησε το παιχνίδι.
Είχε πολύ όρεξη να παίξει σε submissive ρόλο πέφτωντας με τα μούτρα στο καυλί. Αυτό που μου άρεσε πολύ ήταν το επικοινωνιακό της παιχνίδι. Πολλά καυλωτικά βρωμόλογα που με έφτιαχναν γιατι έχοντας συνηθίσει με τις ξένες είναι κατι διαφορετικό να ακούς βρωμόλογα στη γλώσσα σου. Σε κάποιον άλλον ίσως να φαίνονται αντικαυλωτικά ή μηχανικά σαν κασέτα. Προσωπικά γούσταρα, ειδικά όταν μου είπε ότι είναι η καλύτερη γλειφοκωλάδα στην Ελλάδα και ξεκίνησε τη δουλειά.
Δυνατή πίπα με τα όλα της και φυσικά ισπανική μαλακία για να με κάνει τούρμπο. Τόσο τούρμπο που τελείωσα πολύ γρήγορα όταν ανέβηκε από πάνω μου και ξεκίνησε το γαμήσι με βυζοσκάμπιλα.
Διάλλειμα για γρήγορο ντουσάκι και λίγο σόσιαλ και συνέχεια με την ίδια περιποιητική πίπα. Τούρμπο πάλι με τα καυλόλογα και βουρ για δοκιμή σε πολλές στάσεις. Δοκίμασα όλες τις κλασσικές, εκεί όμως ένιωσα ότι είναι λίγο υπερβολικές οι κραυγές της και λίγο ψευτικες. Δεν είχε κακή συμμετοχή αλλά τη θεώρησα λίγο υπερβολική. Καθώς ο χρονος τελείωνε την έβαλα στη πίπα για να χύσω μεγαλειωδώς στις βυζάρες της.
Πρωκτικό δε δοκίμασα καθώς μου είπε ότι είναι +30 ευρώ ενώ αρχικά νόμιζα ότι ήταν στα 120 όλα μαζί. Δεν το θεώρησα vfm οπότε δεν πήρα. Αυτός ειναι και ένας λόγος που δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμάσω. Πέρασα πολύ καλά, τρομερή επικοινωνία, δυνατή πίπα και βυζάρες, ίσως λίγο υπερβολική συμμετοχή αλλά γενικά την προτείνω άμα ψάχνετε Ελληνίδα μιλφάρα να σας καυλώσει

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Vuzolagnos9
Σπουδαίος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.819
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, PETROSANAL1, Johnny Red2 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Οκτωβρίου, 2023
Γιατί σου πηρε 120? Αφου δεν πηρες πρωκτικο;
V
Vagra7
18 Οκτωβρίου, 2023
Από 100+20 πρωκτικό, πήγε 120+30;;; Νομίζω έχει αρχίσει και ξεφεύγει η τιμή της!
review reaction 1 Vuzolagnos9
18 Οκτωβρίου, 2023
Θυμάμαι ότι ήταν 100 απλό κ΄ 120 με 1 φορά anal.
18 Οκτωβρίου, 2023
Δάχτυλα δεχεται ;
19 Οκτωβρίου, 2023
Μηπως τα μπερδεψες αδερφε με τις τιμες;
19 Οκτωβρίου, 2023
Άμα το έχει πάει 120 συν 30 είναι για κλάματα είναι πολλά τα λεφτά για την Χριστίνα .
100 συν 20 είναι οκ
Με 150 γαμας ότι θες σχεδόν
review reaction 1 gymaster, Vuzolagnos9
19 Οκτωβρίου, 2023
120 +30 μου ειπε μαγκες για πρωκτικο. δεν τα έχω μπερδεψει
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7