Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 15 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μόλις είδα ότι η Σαντάλ επέστρεψε στην Θεσσαλονίκη ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο πρόσωπο μου. Την έχω ξανασυναντήσει άλλες δύο φορές γιατί το κορίτσι ανταποκρίνεται απόλυτα στα γούστα μου και εμφανισιακά αλλά και στην συμπεριφορά. Μετά από εύκολη συννενόηση με το γραφείο με λίγα μηνύματα κανόνισα το ραντεβού στο χώρο της. Με το που χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε ένα χαμόγελο σχηματίστηκε στο δικό της πρόσωπο αυτήν την φορά. Το κορίτσι χάρηκε που με είδε (όπως κι εγώ βέβαια) μιας και όσες φορές έχουμε βρεθεί έχουμε περάσει εξαιρετικά. Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά μου φάνηκε ακόμη ομορφότερη από την τελευταία φορά που την είχα δει. Το κορίτσι εμφανισιακά είναι αστέρι και ανταποκρίνεται στις φωτογραφίες. Φορούσε ένα άσπρο σατέν ρομπακι το οποίο της ταίριαζε απόλυτα και αποτύπωνε πάνω της το πόσο εκλεπτυσμένη, ντελικάτη και καθαρή είναι. Στην έκφραση "συνοδός πολυτελείας" η δεύτερη λέξη είναι αντιπροσωπευτική για την Σαντάλ! Μετά από λίγη κουβεντουλα και ανταλλαγή φιλιών και χαδιων κατά την διάρκεια της μου γεννήθηκε η επιθυμία να της κάνω μασάζ ώστε να νιώσω κάθε σπιθαμή του σφιχτού και απαλού κορμιού της. Δέχθηκε με ευχαρίστηση. Αφού το μασάζ μας ερέθισε και τους δύο, έφτασε η ώρα για να αισθανθούμε ακόμη περισσότερο την σαρκική επαφή. Το σεξ ήταν σε πλαίσιο GFE με πολλά φιλιά, γλείψιμο του πεντακαθαρου και μοσχομυριστου αιδοίου της, μια αρκετά καλή πίπα στην οποία ήθελε να δείξει και την ευγνωμοσύνη της για την συμπεριφορά μου και τρεις στάσεις. Αρχίσαμε με cow, συνεχίσαμε με doggy και το τέλος ήρθε σε στάση missionary με τα κορμιά μας να κουμπωνουν ιδανικά μεταξύ τους. Αφού τελειώσαμε, μείναμε για πολλή ώρα ξαπλωμένοι και αγκαλιασμενοι στο κρεβάτι ανταλλάσσοντας φιλιά και χάδια. Ήταν πολύ όμορφα και το ιδανικό χαλαρωμα μετά το σεξ. Δεν καταλάβαμε πόσο γρήγορα πέρασε η ώρα μέχρι που χτύπησε το ξυπνητήρι της για να μας το υπενθυμίσει!
- "Ωχ ούτε ντους δεν πρόλαβα να κάνω! " είπα
- " Δεν πειράζει με την ησυχία σου..." μου απάντησε με μια γλυκιά και καθησυχαστικη φωνή.
Έκανα ντουζακι, ντύθηκα και την αποχαιρέτησα με ένα ζεστό φιλί, την προσμονή για να την ξαναδώ και ένα αίσθημα ικανοποίησης για την ιδανική GFE που είχα ζήσει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
STEEL DOCOP
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
453
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, manosrazr, Kounel@ και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού