Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Call-Girls 100661
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μία τίμια συνάντηση αν και ήρθε με 15 λεπτά καθυστέρηση και δεν ήταν ώρα που είχε κίνηση αλλα δεν θα επεκταθώ σ αυτο. Η Mishel Πάνω κάτω είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες αλλά κατά την γνώμη μου δεν είναι τόσο θηλυκιά. Έχει για τα δικά μου γούστα πολύ όμορφο πρόσωπο με ελαφρώς φουσκωμένα χείλια αλλά όχι αντιαισθητικα. Στα μείον ότι δεν έχει κωλο. Δεν είναι δηλαδη έτσι στρογγυλος κα μικρος που θα ήθελα. Εντάξει πετιτ είναι αλλα δεν έχει καθόλου κωλο ομως. Σε συνδυασμό με το μη θηλυκό σωματότυπο της είναι λίγο το σώμα της σαν αγοράκι με πλαστικό βυζι. Το σώζει το πρόσωπο και τα άκρα της που είναι όμορφα. Στα social μιλάει πολύ καλά αγγλικά και έχει διάθεση και είναι χαρούμενη χωρίς αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι προσπαθεί να σου φάει χρόνο. Πίπα καλή και βαθιά
Το σεξ θα έλεγα μαζί της ήταν ωραιο. Συμμετέχει πάρα πολύ είναι πρόθυμη να αλλάξει στάσεις και επίσης κάτι πολύ σημαντικό για μένα δεν κλέβει στις στάσεις καθόλου. Του δίνει και καταλαβαίνει. Ο μόνος λόγος που έχω Ενδοιασμούς είναι λόγω της τιμής καθότι σε αυτά τα χρήματα υπάρχουν πάρα πολύ καλές επιλογές. Αν ήταν στα 150€ θα ήταν πιο καλή επιλογή. Στα 160€ βρίσκεις κ αλλα καλύτερα. Σίγουρα βέβαια δεν έμεινα δυσαρεστημένος από την συνάντηση αλλα λόγο της τιμής θα το σκεφτώ αν θα την ξανά επιλέξω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
435
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, mancunian1986 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού