Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μόλις βλέπω την Arina στο site το ένστικτο μου λέει κλείσε συνάντηση, αυτό έκανα και δεν το μετάνιωσα.

Υποδοχή με το γνωστό παιχνιδάκι στην πόρτα με ολόσωμο, εφαρμοστό, κοντό φορεματάκι. Μετά το φρεσκάρισμα ανοίγω το δώρο μου, δεν φόραγε εσώρουχα και η προσοχή μου έπεσε αμέσως στο φυσικό, ικανοποιητικού μεγέθους βυζάκι! Ωραίο σωματάκι με λίγα παραπανήσια κιλά, ομοιόμορφα κατανεμημένα, στητό κωλαράκι και αρκετά τατουάζ. Συμπαθητικό προσωπάκι, με μακριά μαύρα μαλλιά (extension), περιποιημένη, ελαφρώς αρωματισμένη και φάνηκε αρκετά καθαρή.

Δήλωσε πρώτη φορά στη χώρα μας με κάποια όμως εμπειρία στο χώρο, τόσο, όσο... Στον αγώνα πολύ καλή συμμετοχή, θερμή, χωρίς μα και μου, χωρίς τυποποιημένο πρόγραμμα, σαν να κάνεις έρωτα με την γκόμενα σου. Πολύ φιλική, άνετη, ομιλητική με καλά Αγγλικά στο social. Αγκαλίτσες, ωραία φιλάκια και κάπως έτσι πέρασε η ώρα. Δεν έκανε, δεν έκανα κίνηση και δεν υπήρξε δεύτερος γύρος, έφυγα όμως ανανεωμένος και έχοντας ζήσει μια όμορφη εμπειρία. Μέσα από το συνεχές χαμόγελο έβγαινε όμως και μια μελαγχολία, αλλά λογικό δεν είναι αφού μόλις πριν μερικές ημέρες ήταν στην Οδησσό.

Για τους γνωρίζοντες εμφάνιση και συμπεριφορά μου θύμισε τη Lili στο πρώτο της tour.

Μια καλή συνάντηση με μια νέα παρουσία στην πόλη μας, για μένα Αξίζει, for sure ..., που ήταν και η φράση που επαναλάμβανε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.785
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, elpotero, Kontopodis και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού