Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κοντα πεσαμε με την ηλικια, οχι 21 αλλα καπου 27 - 28 την εκοψα με οτι συνεπαγεται αυτο.
Ειναι μια ομορφη κοπελα, δεν την λες συνηθισμενη αλλα δεν φτανει στο επιπεδο των φωτογραφιων.
Σου φτιαχνει την διαθεση με το χαμογελο και την προθυμια να κανει οτι περναει απο το χερι της για να γουσταρεις την παρεα της. Τυχαια πηγα με λιγο πεσμενη διαθεση αλλα αυτο αλλαξε γρηγορα απο τον διαλογο στην αρχη. Ειναι μαλλον καιρο στην ελλαδα και εχει αποκτησει λιγες γνωσεις στα ελληνικα αν και η αληθεια ειναι οτι προτιμησα τα αγγλικα της που ειναι σε καλο επιπεδο. Η κουβεντα μας πηγε στο πως προτιμω το σεξ με εσκορτ και μετα απο λιγο ηταν στην αγκαλια μου και φιλιομασταν με γλωσσα. Εβαλε με ομορφο τροπο και χωρις βιασυνη τα χερια της στον πουτσο μου και αρχισε την προθερμανση πριν το τσιμπουκι. Τα δικα μου χερια πιανανε τον κωλο της κυριως που ειναι και ομορφος ενω στα βυζια δεν εχει πολλα να δωσει.
Η πιπα της ειναι υψηλων προδιαγραφων, το εχουν πει και οι προηγουμενοι και θα ηθελα να το τονισω. Ετσι και πιασει δουλεια το στομα της δεν θελεις να πας στα επομενα σταδια. Την απολαυσα οσο περισσοτερο μπορουσα και κατεληξα να την χυνω στο στηθος.
Το δευτερο γυρο τον ξεκινησα εγω με ενα γλειψιμο στο μουνακι που το αξιζε μετα την προσπαθεια της. Η καθαριοτητα και η περιποιηση της με καυλωσανε ακομα περισσοτερο και γρηγορα βρεθηκε με τα ποδια ανοιχτα να την γαμαω σε ιεραποστολικο. Εχει καλο, στενο μουνι και οι μορφασμοι της στο σεξ ηταν γνησιοι και καυλωτικοι. Στην συνεχεια εβαλε τα ποδια ψηλα, την γαμησα πιο δυνατα και αρχισε τα βογγητα. Η συμμετοχη της ηταν περισσοτερο απο καλη, τα στησιματα δεν ηταν απο μπαλαρινα αλλα εμεινα ευχαριστημενος. Στο πισοκολλητο, με το κωλομερι μπροστα μου, ηρθε και το δευτερο χυσιμο.
Εφυγε απο κοντα μου με εκφραση ευχαριστησης και μπορω να πω οτι τα αξιζε τα λεφτα που της εδωσα, για επαναληπτικο θα δειξει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
4.740
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2023
πωωωωω αμα ηταν κ τοσο ομορφη οσο στις φωτογραφιες θα μιλαγαμε για το απολυτο εσκορτ
review reaction 1 koinos_thnitos, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1