Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 29 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 71787
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Επελεξα την Ρονι επειδη οι φωτογραφιες εδειχναν μια ομορφη ασιατισα.Ευκολη συνεννοηση με το γραφειο και το ραντεβου κλειστηκε για τον Βασιλη στο Μεταξουργειο.20λεπτη αναμονη για δωματιο αλλα δεν με ενοχλησε γιατι ειχα φτασει αρκετα νωριτερα απο την ωρα που ειχα κλεισει το ραντεβου.Οταν ηρθε στο δωματιο ψιλοξενερωσα διοτι το προσωπο της ειναι διαφορετικο απο τις φωτογραφιες.Κατα τη γνωμη μου εχουν επεξεργαστει αρκετα τις φωτογραφιες σε συνδυασμο με το μακιγιαζ που εχει,ενω στο ραντεβου ηρθε αβαφη.Αρκετα στρογγυλεμενο προσωπο με χαρακτηριστικα που θυμιζουν φιλιποταυλενδεζικη κατασταση.Δεν ηταν ιδιαιτερα ομιλιτικη και ειχε μια διαθεση του στυλ αντε να τελειωνουμε.Το σωμα της ειναι εξαιρετικο και θα ελεγα πως εχει πολυ ωραιο κωλο.Γενικα ηταν ολο μη και μη και ολο κατι την ενοχλουσε.Αφου γδυθηκε και ανταλλαξαμε καποια φιλια,της προτεινα να της κανω γλειφομουνι.Μου ειπε πως δεν της αρεσει ιδιαιτερα και προτιμα το σεξ αλλα αφου το θελω ας το κανουμε.Δεν ηθελε να δινω ιδιαιτερα γρηγορο ρυθμο διοτι οπως μου ειπε εχει ευαισθητη κλειτοριδα.Στη συνεχεια περασαμε στη πιπα, οπου της προκαλεσε εντυπωση πως το καυλι μου ηταν πολυ σκληρο γεγονος που με εκανε να απορω.Τη πιπα της θα την χαρακτηριζα μετρια παρολα αυτα εχυσα στο στομα της οπου πηρε περιπου τα μισα στο στομα και ετρεξε στο μπανιο να τα φτυσει.Την ενοχλησε πως εβγαλα αρκετη ποσοτητα σπερματος.Μετα απο λιγα λεπτα και αφου ανεκαμψα την εστησα στα 4 μιας και το προσωπο της με ξενερωνε λιγο ενω ο κωλος ηταν μεσα στη καυλα.Το μουνι της ειναι στενο και χρησιμοποιει αρκετο τζελ,ωστοσο χαιρεσαι να το γαμας λογω στενοτητας.Ουσιαστικα μια σταση καναμε οπου την σφυροκοπησα χωρις ελεος.Ειχε καποιες ενστασεις με τον ρυθμο αλλα οσο περνουσε ο χρονος τον ετρωγε ολον αδιαμαρτυρητα.Καναμε για 2-3 λεπτα cowgirl αλλα οπως μου ειπε ηταν κουρασμενη και δεν μπορουσε να δωσει αλλο ρυθμο.Στο δευτερο γυρο δεν τελειωσα παροτι το ψιλοπροσπαθησε με το χερι και το στομα.Επιπροσθετως την ενοχλησε το γεγονος πως ειχα ιδρωσει κατα τη διαρκεια του αγωνα ενω δουλευα κομπρεσερ για κανα τεταρτο.Συνοπτικα ηταν μια ψιλοαδιαφορη συναντηση λογω συμπεριφορας και εμφανισης της κοπελας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
rsotos7
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
5.298
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Ντουνταράς, mancunian1986 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2023
να μας βαλει στην καρτελλα της μεχρι ποσα ml σπερμα μπορουμε να χυσουμε στο στομα της για να ξερουνε οι επομενοι να μην το παρακανουν.
review reaction 3 review reaction 1 maposavouris, rsotos7, hornyasfuck
11 Οκτωβρίου, 2023
Φαίνεται ἀπ'τίς φωτογραφίες ὅτι θά μποροῦσε νά'ναι ἀπό τὶς Φιλιππίνες ἤ κάπου ἀπό'κεῖ...
review reaction 1 Bartender 74, maposavouris, rsotos7
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2