Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Περίμενα λιγες μερες για να γραψω την κριτικη, για να δω αν θα πεταχτει καποιος προμοτορας μετα το δικο μου συμβαν, για να γραψει ψευτικη κριτικη για να καλυψει αυτο το αρπακτικο.
Εκτος απο τον προμοτορα που πεταχτηκε κι εγραψε την επομενη μερα, ευτυχως εγραψε πραγματικη κριτικη αλλος ενας. Τα σεβη μου φιλε.
Το γραφειο μου ζητησε να τους στειλω φωτογραφια απο το ξενοδοχειο, για να αποδειξω οτι ειμαι σε ξενοδοχειο. Ακου εκει θρασος.
Τους απεδειξα οτι ειμαι σε ξενοδοχειο, πολυ κακως, και μετα εστειλαν την κοπελα.

Το προφιλ της κοπελας ειναι εντελως ψευτικο κι εξηγουμαι:

Ηλικια: δεν ειναι 23, αλλα πάνω απο 32-35, εμφανως σπασμενη στο προσωπο, με μποτοξ, υαλουρονικα, φτιαγμενα χειλια.

Στηθος: δεν ειναι φυσικο, αλλα πλαστικουρα και πολυ σκληρο. μονο η ρωγα ειναι της προκοπης.

Φιλια: λεει στο προφιλ οτι φιλαει με γλωσσα, ΟΥΤΕ ΚΑΝ απλο φιλι δε δινει

Στοματικο: λεει στο προφιλ οτι κανει ελευθερο στοματικο. Δεν κανει ελευθερο στοματικο. Μου ειπε μονο με καποτα.

Οταν μπηκε στο δωματικο, ζητησε χρηματα κι ο βλακας της τα εδωσα αντι να τη στειλω στον αγυριστο, ξεντυθηκε αργα-αργα, μπηκε τουλαετα, μπηκε για μπανιο κι ηρθε στο κρεβατι μετα απο κανενα 10λεπτο.
Αρχισε να μου γλειφει τα μπουτια και μετα αρχισε να μου κανει χορο, λες κι ημουν σε κανενα κωλομπαρο.
Μετα απο 5 λεπτα χορο, αρχισα να υποψιαζομαι την κατασταση.
Προσπαθουσα να τη φιλησω αλλα ειχε βαλει με τετοιο τροπο το σωμα της που δε με αφηνε.
Της λεω ουτε φιλας, ουτε πιπα κανεις.
Κανω μου λεει.
Αγγλικα μετα βιας τα βασικα.
Παω να τη φιλησω, τα χειλια της ερμητικα κλειστα κι ακινητα.
Τη βαζω για τσιμπουκι, μου λεει ΜΟΝΟ με προφυλακτικο γιατι μου εδειξε με παντομιμα οτι ή φοβαται μη κολλησει τιποτα ή οτι εχει μικρο στομα. Ειναι παρθενα απο το στομα μαλλον και φοβαται μη της το ξεχειλωσουμε...
Στο προφιλ σου της λεω γραφεις ελευθερο στοματικο. Βαζει το χερι σαν σκουφο στο πουτσοκεφαλο, το στομα απειχε 2-3cm και αρχισε να κανει παλινδρομες κινησεις με χερι κ στομα, χωρις να ακουμπαει εννοειται με το στομα τον πουτσο, νομιζοντας οτι θα με δουλεψει.

Μου επιστρεφεις τα χρηματα της λεω και φευγεις.

Εκει αρχιζει μια υποκριτικη ευγενια, κι αρχισε να λεει "no, no", "i know problem to others too", "massage and everything ok"...
Ειχε κανει τα ιδια και στους αλλους απ'οτι φαινεται, κι ηθελε να μου κανει και massage για να φαει κι αλλο χρονο.
Εντωμεταξυ μου ελεγε τα ιδια και τα ιδια 5-10 φορες. Μετα καταλαβα οτι ετσι εκλεβε χρονο για να πιασει το 30λεπτο.

Παιρνω στο γραφειο, παιρνει κι αυτη, κι εκει αρχισε τα ψεμματα.
Οχι μονο οτι φιλαει κ κανει πιπα, αλλα οτι τη γαμησα κιολας !!!!!!!

Το γραφειο πηρε εννοειται το μερος της, οπως κ σε αντιστοιχες περιπτωσεις στο παρελθον, λεγοντας οτι η κοπελα εχει τη δικη της εκδοχη κι οτι δεν εχουμε λογο να μην τη πιστεψουμε.
Με κατηγορησαν κιολας με απαραδεκτο υφος, ειδικα η υπευθυνη, οτι κραταω παρα τη θεληση της την κοπελα στο δωματιο.
Μετα απο κανενα 5λεπτο εμετικης στιχομυθιας, μου επεστρεψαν τα 100 ευρω κι εφυγε.

Μακριά απο αυτό το αρπακτικό.
Προσωπικά αυτη ηταν κι η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι με το γραφειο, ηταν η τελευταια φορα που πηρα απο αυτους, αφου δεν ειναι η 1η φορα που συμβαινει κατι τετοιο.
Δεν σεβονται τους πελατες, αλλα προσπαθουν να τους υφαρπαξουν τα χρηματα.
Γι'αυτο τα ζητανε στην αρχη, ωστε μετα ο,τι κι αν γινει, να μη στα δινουν πισω.
Προσεχετε τους προμοτορες που γραφουν διθυραμβικες κριτικες για τις κοπελες, αν κ νομιζω οτι πλεον κανουν μπαμ ποιοι ειναι.

ΜΟΝΟ glamour, που σεβονται τους πελατες, αφου κι η Καιτη αλλα κι η αλλη η κοπελα που ηταν αυτη τη βδομαδα στο τηλεφωνικο, οταν δημιουργειται προβλημα, ειδικα απο ανθρωπους που τους στηριζουν χρονια ολοκληρα, το λυνουν παιρνοντας το μερος του πελατη, χωρις πολλα πολλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 05, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο μου
Κόστος
40€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.143
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, maradona7, andronikos3 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2023
Τύπε ΜΟΝΟ glamour γραφεις και τους λες όλους προμότορες...
ΚΛΑΙΜΕ Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
review reaction 1 review reaction 3 Rensten, hornyasfuck
09 Οκτωβρίου, 2023
Για πλαστικο στήθος και ηλικία ειχα γραψει σε κριτική πριν 1.5 χρόνο. Τοτε ομως είχε άλλη συμπεριφορά.
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck
10 Οκτωβρίου, 2023
@Rebirthed Sapiens Sapiens

Αν εμπαινες στη διαδικασια να διαβασεις τις κριτικες μου, εχω θαψει πολλες κοπελες απο glamour, οι οποιες μετα την καυστικη κριτικη μου εξαφανιστηκαν κι απο το γραφειο.
Οπως επισης εχω εκθειασει πολλες κοπελες απο το yourangels, οπως ludmila, την αδελφη της τη βυζαρου, diva, laly, lina, olympia και πολλες πολλες αλλες...
Αυτο ομως που συμβαινει με την απαραδεκτη συμπεριφορα του yourangels οταν τπ πραγμα στραβωνει λογω ψευτικου προφιλ της κοπελας αλλα και της κακης συμπεριφορας της κοπελας, ειναι κατι που δε συμβαινει με το glamour.

Το συγκεκριμενο περιστατικο εχει γινει αλλες 2-3φορες στο παρελθον κι ειχα δωσει τοπο στην οργη.
Δε θα χαλαω την ωρα μου, τα χρηματα μου σε καλα ξενοδοχεια για να υποδεχομαι τις κοπελες και τη διαθεση μου για την καθε καριολα και για το γραφειο που συμπεριφερεται απαραδεκτα.

Οποτε η δικη μου επιλογη ειναι απο δω κ περα να παιζω safe. Και το προτεινω στα ισα κ στους αλλους.

Οπως επισης τους προτεινω να συνεννοουνται με τα γραφεια τα χρηματα να τα παιρνει η κοπελα στο τελος.
Αλλιως να μην κλεινουν ραντεβου.
Παραεγινε το κακο με το καθε αρπακτικο.
review reaction 1 linear, bigmountain89, picha123 και 5 άλλα μέλη
10 Οκτωβρίου, 2023
@roughfucker Συμφωνω και δυστυχώς παρόλο την επιτυχία των Diva Dida Μάγια Εμμανουέλα Ludmila Dasha Anastasia7 Ruslana κλλ η τηλεφωνιτρια των YourAngels είναι αρκετά περιεργη θα ελεγα και έχει κάνει πολλές βλακειες. Θυμάμαι μια φορά είχα κλείσει ραντεβού με ένα κορίτσι στις 22:00 (πήρα τηλέφωνο το πρωι) και μισή ώρα πριν την πραγματοποιηση του ραντεβού με πήρε τελευταία στιγμή και μου είπε ότι έπαθε περίοδο. Σαφώς όταν ένα κορίτσι όταν έχει πρόβλημα υγείας πρέπει να ακυρωθεί το ραντεβού αλλά όπως είπε και ο ypotaktikos97 του έκαναν συνεχείς ακυρώσεις ενώ είχε κλειστεί ραντεβού την ίδια μέρα.
review reaction 1 linear, bigmountain89, roughfucker
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4