Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 29 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 71777
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βράδυ δημοτικών/περιφερειακών εκλογών και αφού άσκησα ως υπεύθυνος πολίτης το εκλογικό μου δικαίωμα άραξα καναπέ και έβλεπα τις εκπομπές. Στην πορεία όταν είδα ότι βγήκε ο δικός μου μάλιστα και από τον α' γύρο, λέω κάτσε να ρίξω και μια...πουτανική ψήφο. Τηλέφωνο στο γραφείο, άψογη επικοινωνία και εξυπηρέτηση και η κάλπη ανέδειξε την Ρόνι νικήτρια. Σε λιγότερο από 30 λεπτά στην πόρτα μου και το κορίτσι που είδα ήταν ίδιο με τις φωτογραφίες. Όμορφο πρόσωπο με τα γνωστά ασιατικά χαρακτηριστικά, ελαφρώς στρογγυλό, μαύρο μακρύ μαλλί, όμορφη προσεγμένη εμφάνιση με μακρύ maxi φόρεμα και πέδιλα από κάτω. Περιποιημένα και πάνω κ κάτω άκρα στην εντέλεια. Φιλάκι για καλωσόρισμα και αγκαλιά. Επικοινωνία mix αγγλικά και κάποια ελληνικά αφού κ καταλαβαίνει κ μιλάει σκόρπια. Κουβεντούλα ευχάριστη μέχρι που ανταλλάξαμε κάποια πιο θερμά φιλιά και με γλωσσίτσα κάτι που ήταν πολύ αισθησιακό. Πέρασμα για ντουζάκι και δεν άργησε να βγει κ να έρθει να ξαπλώσει δίπλα μου...
Από την αρχή έκδηλη η επιθυμία της για αργούς και αισθησιακούς ρυθμούς κάτι που δε με χάλασε αφού κ γω ήμουν στο ίδιο mood. Φιλιά παντού αισθησιακά εκατέρωθεν, πενατάκαθαρη παντού, όμορφο στήθος φυσικά με ωραίες ανταποκρίσιμες ρώγες και ακόμα πιο όμορφο μουνάκι που δέχτηκε για ώρα τη γλώσσα μου και τα παιχνίδια μου. Εν συνεχεία και ως οφείλει κάθε σωστή παρτενέρ ανταπόδωση του στοματικού αφού με φίλησε παντού πρώτα. Ωραίο στοματικό και με περιποίηση κ της γύρω περιοχής με απαλό χάδι, φιλιά κ γλείψιμο. Σωστός ρυθμός και αρκετά dt με σάλιο.
Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα ιεραποστολικά κ διείσδυση απαλά κ ερωτικά με φιλιά. Ωραίος ρυθμός κ με αληθοφανείς αναστεναγμούς. Γύρισμα στα 4, με τον όμορφο πάτο της στο πιάτο μου. Καλό στήσιμο, υπέροχη αίσθηση και ανέβασμα αρκετά ρυθμού όπου ελαφρώς δυσανασχέτησε οπότε έκοψα κ γω αλλά δε με χάλασε. Τελείωμα με εκείνη να αναλαμβάνει ξανά σκληρή εργασία με το στοματικό τηςκ εγώ απολάμβανα που με κοίταζε με τα σχιστά ματάκια της κ το τέλος ήρθε πάνω στο στήθος της. Μείναμε στη συνέχεια αρκετά στο κρεβάτι, όπου μου έκανε ένα εξαιρετικό μασάζ μιας κ τα χέρια της είναι όπως φάνηκε στην πράξη δυνατά και το κατέχει το σπότ. Αποχαιρετιστήριο φιλάκι και vamos για άλλα...

Η Rony πήρε την ψήφο εμπιστοσύνης μου, και αν κατέβαινε για δήμαρχος θα είχε παντοδυναμία κ εκλεγόταν από τον πρώτο γύρο. Εξαιρετικό πακέτο εμφάνισης, συμπεριφοράς και υπηρεσίων, με μόνο περιοριστικό ότι περιορίζεται σε gfe, πεντακάθαρη, ευγενής κ ευγενική και με υπομονή και δείχνει ενδιαφέρον να περάσεις τόσο εσύ καλά όσο κ στο μέτρο του εφικτού κ η ίδια.
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, maradona7 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού