Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταθετω την εμπειρια μου και εγω με Emma με αφορμη τις καλες κριτικες που με ωθησαν να την δω.Επισκεψη στον χωρο της σε ενα οχι και τοσο καλο δωματιο λιγο υπερφορτωμενο.Υποδοχη χαλαρη με μια φορμα νυχτικο και με καποιου ειδους απορια.Ομορφο προσωπο ,περιποιημενο και κορμακι λεπτο ομορφο.Χαλαρη κινηση για να σπασει ο παγος και βουρ για μπανακι.Σαν να χαλαρωσε ομορφα οταν με ειδε να μπαινω στο μπανιο ,βγηκα και την βρηκα γυμνη.Ωραιο σωματακι με βυζακι φυσικο ΟΧΙ καλοσχηματισμενο και στο ενα piercing (οχι του γουστου μου).Ποδια, κωλαρακος στην σωστη θεση ολα.Στον αγωνα ανταποκρινεται αλλα δεν ειδα την διαθεση που περιγραφεται.Πιπα στο 69 δεν τον καταπινε αντιθετως δυσκολευοτανε , στο σωμα ΔΕΝ ηθελε πολλα χαδια και ακουμπηματα γιατι ειχε κοκκινησει απο τον ηλιοΚεφάλι σε τοίχο! (την συναντησα τελος Σεπτεμβριου) και τα μαλλια δεν ηθελε να τα πιανω αγνωστο γιατι.ο 1ος γυρος τελειωσε επιτυχως με καταθεση στα Κατσικογάμης οπου ειδα κωλο ομορφο μεν γεματο σπυρια δε...Χμμμ;....μπηκα για μπανιο, (μετα εκανε και αυτη) μασαζ καλο για 5 λεπτα και το εληξα στο μισαωρο μιας και απο επικοινωνια μηδεν.Ευλόγησον

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.352
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, TOMCRUISE, HoneyVoskos και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2023
Ακομα έχει τα σπυριά στον κώλο της, αλλά είναι γαμώ τα τσουλάκια.
Μου πρόσφερε το καλύτερο cim που θυμάμαι εδώ και καιρο. Τελείωσα ενώ της γάμαγα το στόμα και αντί να σηκωθεί να τα φτύσει αμέσως όπως κάνουν οι περισσότερες, έκατσε ξαπλωμένη με κλειστα τα μάτια και συνέχισε να μου τον ρουφάει για ώρα, σπρώχνοντας με τα χέρια πίσω στο στόμα της τα χύσια που τρέχαν στο πρόσωπό της !
Καύλα!!!!!
review reaction 1 hornyasfuck, djantonis666, andronikos3
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1