Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 13 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλιά γνώριμη η Emma, ας καταθέσω και εγώ δύο λόγια για την εμπειρία μου.

Σώμα αξιολογότατο, ψηλή γυναίκα χωρίς περιττά κιλά με φυσικό βυζάκι ικανοποιητικού μεγέθους, στο ένα δε έχει piercing, κωλαράκι σφριγηλό. Πρόσωπο συμπαθητικό πολύ κοντά στις φωτογραφίες με ωραία μάτια. Αρκετά μαυρισμένη από τον Αθηναϊκό ήλιο που ίσως σε κάποιους δεν αρέσει.

Πολύ φιλική συμπεριφορά αλλά δυστυχώς με περιορισμένα Αγγλικά, προσπαθεί όμως να καλύψει το κενό στην επικοινωνία με μόνιμο χαμόγελο. Σέβεται το χρόνο και δεν αφήνει να πάει χαμένος. Αμέσως μετά το ντουζάκι έπιασε δουλειά με πολύ ωραία φιλιά, χαδάκια και γενικά πολύ θερμή συμπεριφορά. Συμμετέχει και προσπαθεί να ευχαριστήσει χωρίς κόφτες, πίπα με τεχνική και ωραία στησίματα. Στο διάλειμμα το πρόγραμμα είχε λίγο μασαζάκι, το ανταπέδωσα και με ένα τέτοιο κορμί στο κρεββάτι δεν άργησε να ξεκινήσει ο δεύτερος γύρος με την ίδια καλή διάθεση.

Κατάλαβα θα κάτσει καιρό μέχρι να μαζέψει τα απαιτούμενα για τα ταξίδια που προγραμματίζει. Στα θετικά επίσης μου έδωσε την εντύπωση πολύ καθαρής γυναίκας.

Συνοψίζοντας μια τίμια συνάντηση με μια όμορφη και σχετικά νέα γυναίκα που σέβεται τα χρήματα που παίρνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.785
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, ΦΑΚΙΡΗΣ και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού