Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είπα αυτή τη φορά να ξεφύγω από τα στανταράκια και να δοκιμάσω κάτι καινούριο. Μ έψησαν και οι φωτο της και λέω γιατί όχι. Τελικά δεν πήγε όπως το περίμενα.

Φτάνω λοιπόν στο ξενοδοχείο, μου ανοίγει τυλιγμένη με την πετσέτα, μόλις είχε βγει από το μπάνιο.
Τη βλέπω αγχωμένη , ανόρεχτη , σκέφτομαι μήπως να την κάνω, τελικά υπερίσχυσαν οι γκάυλες.
Εμφανισιακά είναι αρκετά κοντά στις φώτο , κυρίως στις 2,3 και 8.
Της δίνω τα λεφτά, μου δίνει πετσέτες, εν τω μεταξύ δεν έχει χαμογελάσει καν αυτό το πρώτο πεντάλεπτο. Της σκάω ένα χαμόγελο πριν μπω και επιτέλους τη βλέπω να ανταποδίδει. Αντε να δούμε σκέφτηκα.

Βγαίνω από το μπάνιο , ξεκινάει την πίπα, η οποία ήταν καλή οφείλω να ομολογήσω.
Ξεκινάω γλυφομούνι. Εδώ ήταν που επιτέλους χαλάρωσε και γούσταρε. Βογκούσε χτυπιόταν σαν το ψάρι, οπότε λέω αυτό ήταν, πήρε μπρος.
Όταν πάμε να ξεκινήσουμε το σεξ μου λέει , "slowly , you re big". Αρχίζουμε με ιεραποστολικό, πάει ψιλοκαλά, σε κάποια φάση λέω να δοκιμάσουμε doggy. Τι το θελα! Αρχικά μου λέει no, no I cant,
της κάνω και πάλι θα πάω αργά, δέχεται τελικά, αλλά ήταν τελείως αποτυχία . Μπήκα ο μισός μέσα της , οπότε δοκίμαζα να μπω περισσότερο , τραβιότανε.
Λέω δε γίνεται δουλειά έτσι, τη γυρίζω ξανα ιεραποστολικό. Περάσαμε ένα καλό ακόμα 5λεπτο μέχρι να έρθει η κορύφωση. Όταν τελείωσα δε, γραπώθηκε πάνω μου σα γάτα και μου ριξε και μια δαγκωνια δίπλα από τη ρώγα!

Και τώρα μετά από όλα αυτά αναρωτιέμαι: εγώ έπρεπε να πληρώσω ή αυτή; Χεχε!
Έκανα τα πάντα για να τη φτιάξω, αντί να γίνει το αντίθετο. Δεν μπορώ να πω ότι πέρασα άσχημα, αλλά δεν ήταν και καλά , σίγουρα δε θα την ξανασυναντούσα. Μου θύμισε συνέυρεση με πρωτάρα φοιτήτρια!
Όσοι γουστάρετε Petit γκαυλάκια, έξτρα στενά , δοκιμάστε τη. Αρκεί να έχετε και την υπομονή , γιατί όπως προείπα δεν πολύ έχει όρεξη (εκτός κι αν την έχουν παραφορτώσει από το γραφείο, γι αυτό ήταν έτσι)
Αυτά !Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
435
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, petran 19866266, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού