Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 15 10
Call-Girls 67108
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Για να μην αδικώ την κοπέλα ο πρώτος γύρος ηταν αρκετά καλός. Όχι αξέχαστος αλλά η συμμετοχή της ήταν ικανοποιητική και άντεξε αρκετή ωρα το σφυροκοπημα. Απο τη μεριά μου περνούσα καλά λογω του νεαρού της ηλικίας της και φυσικά του στήθους της που ηταν τεράστιο και αρκετά σφικτά για το μέγεθός του.

Στο 2ο όμως μεταμορφωθηκε. Στην ερωτηση μου εαν της αρέσει η Ελλάδα πηρα την απάντηση του τίτλου. Εκεί και κατάλαβα το τι θα ακολουθήσει. Η συμμετοχή της έπεσε στο 0. Της ζήτησα να μου γλυψει αρχιδια και είπε όχι ενω το ειχε κανει στον 1ο γύρο. Στην πίπα έβαζε δόντι, μαλλον επίτηδες. Παρόλο που έκανε μηδενική προσπάθεια για ανόρθωση Μπήκα μεσα της και ξεκίνησα το σφυροκοπημα. Μετα απο αρκετή ώρα είδα ότι δε θα τελείωνα και βγαίνω εξω για να την παίξω. Η συμμετοχή της φυσικά μηδενική. Ειχα ξενερώσει και τελικά έφυγα αχυστος στο 2ο γύρο. Πράγμα που δε θυμάμαι να μου έχει συμβεί ξανά. Θυμάμαι τη σύγκριση με την αδελφή της την προηγούμενη εβδομάδα και το πόσο εύκολα είχα χάσει 2 φορές μεσα της. Δεν πειράζει. Πάμε για άλλα.

Εαν σε κάποιον αρεσουν οι βυζαρες και χυνει μονο που τις βλέπει να πάει. Οι άλλοι ρισκάρουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.739
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, delipas, mancunian1986 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2023
Η αδερφή της ποια ειναι
review reaction 1 hornyasfuck, gnnakos
07 Οκτωβρίου, 2023
Σοβαρά τώρα είπε ότι μισεί την δουλειά της;
review reaction 1 hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
εχει κι αδερφη ?
review reaction 1 hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
@Καβαλαρης!!! Η Ludmila
review reaction 1 hornyasfuck, Καβαλαρης!!!
07 Οκτωβρίου, 2023
Η συγκεκριμένη φίλε είναι για 30 λεπτά Μαξ και αυτό γιατί δεν θέλει την επικοινωνία, είναι λογικό να θες να μιλήσεις αλλά όταν από την αρχή βλέπεις κάποια ξινή την κρατάς μόνο για το σώμα της. Για εμένα είναι μεγάλη καβλα
review reaction 1 Johnny87, hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
Mila
review reaction 1 hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
@Νικος16 συμφωνώ οτι είναι για μισή ώρα. Η 2η μισή τουλάχιστον σε εμένα ήταν χαμένη.
review reaction 1 maradona7, hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
@vagos89 οχι μονο το είπε, αλλά το είπε χωρίς καν να τη ρωτήσω.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2023
Εγώ έχω να πω κάτι μετά από κάποια ραντεβού με call girl's ιερόδουλες κτλπ.μην πιστεύεις πουστη λόγια και πουτανας μοιρολόγια.η συγκεκριμένη δεν τις αρέσει εδώ δεν τις αρέσει η δουλειά της αλλά η αδελφή της είναι μόνιμος κάτοικος Αθήνας και αυτή που την χάνεις που την βρίσκεις εδώ είναι.αν δεν τις αρέσει μπορεί να πιάσει μια κανονική δουλειά στην Ουκρανία σαν όλα τα κορίτσια .αλλά βέβαια η Louis Vuitton τσάντες prada φορέματα και. Victoria secret εσώρουχα δεν αγοράζονται με κανονικό μισθό.το λέω γιατί την έχω συναντήσει δύο φορές
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, old boy και 3 άλλα μέλη
08 Οκτωβρίου, 2023
Ποια ludmila ρε παιδία
Με μπερδεψατε
review reaction 1 hornyasfuck
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2