Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Call-Girls 130362
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
το προσωπο ηταν χωρις τη λαμψη των φωτο αλλα σχετικα ακριβες. δε με ενθουσιασε αλλα δεν ειχε και τιποτα ασχημο. η λεξη εμφανισιμη νομιζω ταιριαζει γαντι.
αδυνατη μοντελε με μεγαλο φτιαγμενο στηθος (δεν ειναι το φορτε μου) και ομορφα ποδια. ο κωλος decent μικρος αλλα επισης δε με ενθουσιασε. πολυ μακρι μαλλι μαλλον exte.
φιλια εδωσε με γλωσσα αλλα δε με ρουφηξε κιολας οπως αλλες. η συμμετοχη της ηταν πολυ εντονη στα ορια του fake αλλα ορκο δεν παιρνω. μολις βγηκαμε απ το ντουζ στο τελος του πρωτου γυρου μου ορμηξε μονη της καπακι, κατι που μπαινει στα θετικα. ο πρωτος στο στομα οπου μολις τρεξανε σταματησε να ρουφαει, κατι που θα ηταν σιγουρα καλυτερο αλλα κρατησε το στομα μεχρι να τα βγαλω ολα. ο δευτερος στα 4 οπου εσκουζε φουλ. υ.γ.μια ευχαριστησυνατηση η οποια δε μου αφησε τιποτα αξιομνημονευτο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
3.112
Πόντοι:
2.476
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2023
Επιτέλους και ένας που βρίσκει τη μάπα της όχι κάτι το ιδιαίτερο.Απορώ γιατί τόση τρέλα με τη συγκεκριμένη.Βεβαια γούστα είναι αυτά.
Η αλήθεια πάντως είναι πως μπροστά σε αυτές που έχουμε στη Θεσ/νίκη φαντάζει θεά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1