Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ενδεικτικη ημερομηνια, συναντηση προ μηνων γιατι δεν ειχε καρτελα οπως ειπαν και οι συναγωνιστες. Το κοριτισι ειναι απλα μοντελο, Ψηλη κοντα στο 1,80 με κοντο μαλλι και λιγο φτιαγμενα χειλη ελαφρως φουσκωμενα. Σωμα λαμπαδα με φτιαγμενο επισης στηθος, καλη δουλεια ομως χωρις να ειναι σκληρο. Ηρθε με φορεμα και ψηλοτακουνα πεδιλα. Μιλαει ελληνικα και εχει αψογη συμπεριφορα. Δεν κανει πολλα ραντεβου απο οτι μου ειπε απλα ετυχε εκεινη την μερα και απαντησε στο μηνυμα μου και ειχε ελευθερο χρονο. Ζητησε τα λεφτα μπροστα κατι που δεν μου αρεσει γενικοτερα αλλα μου εκηγησε οτι της ετυχαν περιπτωσεις που να μην την πληρωσουν κτλ. Δεν αρνειται τιποτα καλη συμμετοχη και σε οτι σταση θες. Πρωκτικο ειναι λιγο στενη που το νιωθεις αλλα ειναι το κωλαρακι αριστουργημα. Το πιο συναρπαστικο της υποθεσης ειναι οτι επαιρνα τετοιο κορμι τοπ μοντελ, λειο με τελειες αναλογιες. Δεν ξετρελλαθηκα κιολας αλλα ειναι απ τις τιμιοτερες επιλογες και εκτιμαω κοπελες που σεβονται τα λεφτα που τις δινουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.974
Πόντοι:
6.050
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ivan the great, andronikos3, Antonis78 και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2023
Φιλε που την βρισκουμε αυτην;;
03 Οκτωβρίου, 2023
Με ξεπερνάει ότι το πρόσωπο έχει βαθμολογίες από 5 μέχρι 9. Δηλαδή τώρα σοβαρά ρε παίκτες?

ΟΚ, δέχομαι ότι όταν την χύνεις την άλλη ανεβαίνει η βαθμολογία στο πρόσωπο (1 βαθμό).

Άμα την χύσεις στο πρόσωπο μπορεί να ανέβει 2 βαθμούς.

Π
review reaction 4 ΦΑΚΙΡΗΣ
11 Οκτωβρίου, 2023
@pokahontas ξεπερασου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3