Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Call-Girls 92379
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχε έρθει η ώρα για την επόμενη συνάντηση μετά από αρκετές μέτριες κοπέλες που είδα, οι οποίες όμως είχαν καλές κριτικές (με εξαίρεση την Gabi με την οποία πέρασα πολύ καλά).
Διάβαζοντας και άλλους συντρόφους έπιασα τον εαυτό μου να διστάζει να προχωρήσει σε κάποια καινούρια καθώς πέρα απ´ τις δικές μου μέτριες συναντήσεις, έβλεπα συχνά κριτικές για βαριεστημένα και κουρασμένα κορίτσια, πατσοκοιλιές, πεσμένα και νερουλιασμένα βυζιά κλπ κλπ ενώ και τις καλές κριτικές δεν ξέρω πλέον αν και πόσο μπορω να τις εμπιστεύομαι. Καλά, για τις φωτο δεν το συζητάμε καν, όπως έχει αναφερθεί εκατοντάδες φορές εδω, το φωτοσοπ πάει σύννεφο. Το εχουν ξεφτιλίσει τέρμα και συχνά στην καρτέλα της ίδιας κοπέλας υπάρχουν τόσο διαφορετικές μεταξύ τους φωτογραφίες που είναι λες και βλέπεις 3-4 διαφορετικές κοπέλες.
Έτσι αποφάσισα να πάω στην γνωστή και δοκιμασμένη Αμάντα που ποτέ δε με απογοητεύει. Δε θα πω πολλα, τα περισσότερα που έχουν γράψει οι προηγούμενοι ισχύουν. Η ουσία είναι ότι η κοπελα έχει όσα ψάχνω σε αυτές τις συναντήσεις : είναι ομορφούλα με καλό νεανικο σωματάκι (λίγο στρουμπουλό αλλά οκ), έχει πάντα καλή διάθεση και χαμόγελο και γουστάρει πολύ να έχει μια πούτσα συνέχεια είτε στο στόμα της είτε στο μουνί της (είτε φαντάζομαι και στα δυο ταυτόχρονα). Δεν έχει κλειδώματα και ξεκλειδώματα, είναι εκεί για να μας κάνει να περάσουμε καλά και πάντα φεύγω ικανοποιημένος ότι πιάσαν τόπο τα λεφτά μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Stef68, SailorGr και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Οκτωβρίου, 2023
Πόσο μ'ἐκφράζεις μέ αὐτό:

"Διάβαζοντας και άλλους συντρόφους έπιασα τον εαυτό μου να διστάζει να προχωρήσει σε κάποια καινούρια καθώς πέρα απ´ τις δικές μου μέτριες συναντήσεις, έβλεπα συχνά κριτικές για βαριεστημένα και κουρασμένα κορίτσια, πατσοκοιλιές, πεσμένα και νερουλιασμένα βυζιά κλπ κλπ ενώ και τις καλές κριτικές δεν ξέρω πλέον αν και πόσο μπορω να τις εμπιστεύομαι."
02 Οκτωβρίου, 2023
Ναι φίλε horny, μου χαλάει πολύ τη διάθεση το να πηγαίνω με όρεξη να περάσω καλά και αυτό που συναντώ να είναι μια ξινισμένη φάτσα ή κανα μπάζο.
review reaction 1 Km7699, hornyasfuck
04 Οκτωβρίου, 2023
Ελληνικά μιλήσατε? Πως τα πάει με τα ελληνικά?
review reaction 1 hornyasfuck
05 Οκτωβρίου, 2023
Όχι, αγγλικά μιλάμε όποτε τη βλέπω.
Ε πετάει καμία ελληνική λέξη που και που και ίσως καταλαβαίνει κάποια βασικά
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4