Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 695852
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα χρόνια τουλάχιστον πέντε να την πάρω και έκλεισα εύκολα μαζί της συνάντηση στο Μπιλ εκεί δηλ που κάνει συνήθως τα ραντεβού.
Δεν έχει αλλάξει καθόλου η άτιμη! Αειθαλης μιλφ με ωραίο σφιχτό σώμα έκφυλο πρόσωπο βυζί τούμπανο σιλικονη κωλαρακι μικρό στρογγυλό. Ξανθό μαλλί.
Ήρθε ξρκωλα ντυμένη στο δωμάτιο και αμέσως από την πόρτα ξεκίνησε το πρόγραμμα .ωτδιμπουκι εγώ στα όρθια και αυτή ντυμένη στα γόνατα με πνιγμό να τον ρουφάει όλο μέσα με μανία . Στα όρθια και το πρώτο φυσική με αυτήν στον τοίχο και πρώτα διείσδυση στο μουνι όπου η αίσθηση είναι λίγο πλαδαρή δεν καταλαβαίνεις δηλ αντίσταση.εξοδοε και κάρφωμα στο κωλο που της αρέσει πρώτα στα όρθια και μετά στα τέσσερα. Πρωκτικό δίχως αύριο με δύναμη και Ρυθμό. Τελείωμα στο πρόσωπο με σπασμούς από την πλευρά μου. Τσιγάρο ντουζ και δεύτερος γύρος πάλι μόνο πρωκτικό σε ιεραποστολική στάση. Η γυναίκα γουστάρει να γαμιεται από τον κωλο.
Νομίζω στην ηλικία της δεν υπάρχει αντίπαλος ούτε σε εμφάνιση ούτε σε πρόγραμμα.εινσι και παραμένει κορυφή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
hanszimer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
635
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 remali007, PhantomQ, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού