Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 27 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Κανόνισα να δω αυτή την γυναίκα για το cim αλλά και για τα όσα γράφτηκαν για εκείνη.
Φτάνω στο ξενοδοχείο της όπου με υποδέχτηκε με τα εσώρουχα. Χυμώδης γυναίκα με πιο ωραίο πρόσωπο απ'ό,τι βλέπουμε στις φωτο.
Χαμογελαστή και άκρως ευγενικη. Μιλήσαμε λιγάκι και αμέσως ήρθε στην αγκαλια μου. Αυτο το κοριτσι αναβλύζει κάβλα. Στην αρχή διακριτικά φιλια , ενώ με προέτρεψε να την φιλησω στο λαιμό. Φαινόταν ότι γούσταρε και ηθελε να φτιαχτει, την έβγαλα το σουτιέν και αποκαλήφθηκαν οι βυζάρες της!!!!! Να μην χορταίνεις να τα γλύφεις και να τα φιλάς. Ωραίο χυμώδες σωμα με κωλάρα!!!
Κατεβαινοντας προς τα κάτω άρχισα να περιποιούμαι το υπέροχο μουνάκι της. Αφού άρχισε να αναστενάζει με σταμάτησε απότομα και μου ζητησε να ξαπλώσω. Τοτε ξεκίνησε μια πιπα αργή κοιτώντας με στα μάτια. Έγλειφε αργά και καποιες φορές ανέβαζε ρυθμούς, το κορίτσι ξέρει απόλυτα τι πρέπει κάνει.
Είχα φτιαχτεί τόσο πολύ που ήθελα να την σταματήσω για να την πάρω επιτόπου αλλα δεν μπορούσα να χορτάσω τι ρουφιγμα πουμου έκανε. Κάποια στιγμή ένιωσα ότι εδώ θα ερχοταν το τέλος και το κορίτσι επιτάχυνε όσο έπρεπε. Το τελος ηρθε στο στοματάκι της όπου τα ρουφηξε όλα με μαεστρία και τα εξαφάνισε με μια γουλια καθως με κοιτούσε.
Έβαλε τα γέλια και με ρωτούσε εάν ειμαι καλά επειδη ειχα μεινει απτην πιπαρα της.
Ντουζάκι και λιγο κουβεντουλα όπου την έκοψε μονη της και ξεκινησε τον δεύτερο γυρο.
Ήρθε ξάπλωσρ πλάγια όπου μου ζητησε να την πάρω και δεν την άφησα παραπονεμένη.Ζητούσε με παθος να ανεβάσω στροφές το απαλό σώμα της το έφερνε καταπάνω μου για νσ κσρφωθει ακόμα περισσοτερο. Μετά απο λιγο έκανα και την 2ρη κατάθεση.
Γενικά μου έβγαλε μια κάβλα που δεν μπορεσα να κρατηθω για να την απολαυσω όσο ήθελα οπότε την εχω στο πρόγραμμα για επανάληψη.
Στο κομμάτι της κουβέντα μπορεί να μην μετράει για σας αλλα κατάλαβα ότι ειναι τυπάκι και αν φερθει καλά κάποιος έχει να πάρει μια όμορφη συνάντηση.
Θεωρω ότι οι φωτο την αδικούνε αρκετά. Εχει πολύ ομορφο πρόσωπο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 23, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
FIDEL Sk
Ανώτατος
Εγγραφή:
9 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
7.220
Πόντοι:
11.836
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, THV, james034 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2023
στην από κάτω κριτική (26/09) ο παίχτης γράφει σώμα αδύνατο.
εσύ τώρα (01/10) γράφεις σώμα χυμώδες. Εμμμμ
πόσο να χλαπακιασε μέσα σε μια βδομάδα και από αδύνατη έγινε χυμώδης ??? Χμμμ;
review reaction 3 hornyasfuck
01 Οκτωβρίου, 2023
Φίλε επειδή τα έχω παίξει λίγο με αυτό που βλέπω, η κοπέλα εμφανισιακά μοιάζει περισσότερο με την φώτο που κάθεται και έχει την τσάντα στα ποδια,ή σε αυτή που βγάζει selfie και φοράει το ανοιχτό καφέ μπλουζί ή (και) στην εικόνα με την ρακέτα, που έχει το χέρι στο λαιμό; Έδειξα τις φώτο σε φίλους ,επιβεβαίωσαν μεγάλη ομοιότητα και με άρχισαν στο δούλεμα....
review reaction 1 hornyasfuck
02 Οκτωβρίου, 2023
#papaphilips ο παιχτης απο κατω γραφει οτι η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη αφου συναντησε το κοριτσι πριν αρκετους μηνες.
λεει επισης για τεραστια κρεμασμενα μασταρια αλλα το υπολοιπο σωμα ηταν κομπλε
review reaction 1 hornyasfuck
02 Οκτωβρίου, 2023
#maposavouris θα θελες να μοιαζει με τη ρακετα κτλ. θα ελεγα στη νο 11 που ειναι και λιγο σκιαχτικη
review reaction 1 maposavouris, hornyasfuck
02 Οκτωβρίου, 2023
#KOURSAROS10 το ακριβώς αντίθετο.Ευτυχώς με "ηρέμησες" κάπως,αν και εξακολουθώ να θέλω να τη συναντήσω μόνο και μόνο για να δει αυτές τις δύο φώτο και να δω την αντίδραση της.Με εξαίρεση τα χείλια και το σχήμα ματιών 90% ίδια χαρακτηριστικά μάπας.Ακόμα και τα αυτιά μας ολόιδια είναι.Καλά γαμήσια εύχομαι.
review reaction 1 hornyasfuck, KOURSAROS10
11 Ιανουαρίου, 2024
Οργίασε η κορασίδα. Πόσο σε χρέωσε για όλα αυτά;
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6