Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα παλικαρια του Bourdela.com!
Η Evα η λατινα ειχε σειρα αυτην την φορα. Το ραντεβου εγινε στον χωρο της και με ευκολη συνεννοηση με το γραφειο.
Ομορφη η νεαρη, οχι οσο τελεια την βλεπετε φυσικα αλλα η εμφανιση της αξιζει τα λεφτα που δινεις. Αρκετα περιποιημενη η ιδια και ο χωρος επισεις. Την αρχισα στην κουβεντα και μου εκανε καλη παρεα για λιγο, τα αγγλικα της σε καλο επιπεδο. Το eye contact εδωσε την αισθηση οτι ειχαμε και καποια χημεια και μεχρι σε ενα σημειο γενικα ηταν ενα πετυχημενο ραντεβου.
Οι μαστοι ωραια φτιαγμενοι αλλα η προειδοποιηση που εγινε στους προηγουμενους εγινε και σε εμενα και το σεβαστηκα το κοριτσι, με το μαλακο σε εκεινη την περιοχη. Στο υπολοιπο σωμα εβγαλα το παθος μου, εγλειψα μουνι και κωλαρακι, ολα ηταν καθαρα.
Εκεινη μια οντος εμπειρη εσκορτ αλλα δεν κανει οτι περναει απο το χερι της για να ικανοποιησει, κραταει μετριους τονους και κανει καποια ξεσπασματα που σε ξαφνιαζουν. Ο λογος ποιος ειναι δεν τον γνωριζω αλλα συχνα οι λατινες θεωρουν οτι δινονται για λιγα, ετσι πιστευω...
Το τσιμπουκι καλο παντος παρολο που μπορουσε καλυτερα και μου το εδειξε για λιγο. Γλυφει αρκετα καλα τα αρχιδια οπως και σε συνολο το σωμα στην διαρκεια των προκαταρκτικων.
Στο σεξ η γκομενα θελει με προσοχη αν την εχεις καπως μεγαλη, εχει μικρο σχετικα μουνι. Προτιμησα να της δωσω τον ελεγχο και στους δυο γυρους και μου εκανε ωραια εξυπηρετηση με cow. Η ομορφη θεα και η ωραια αισθηση μου προκαλεσαν σχετικα ευκολα τον οργασμο.
Στο ενδιαμεσο εκανε μια γενικη παυση με εναν ελεγχο στο κινητο αλλα επεστρεψε δυναμικα μολις εδωσα στο σημα της εναρξης.
Συνολικα αξιζε, επαναληπτικο ομως δεν θα εκανα, δεν μου εμεινε κατι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mounoxalastis00
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.153
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Yatoputso, tainted_love και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Σεπτεμβρίου, 2023
μπαμπάτσικος ή κανονικός ο σωματότυπος?
review reaction 1 hornyasfuck
05 Οκτωβρίου, 2023
Κανονικος
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2