Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Το λοιπόν μύστες πάμε να φτιάξουμε μια ανεξάρτητη και προσγειωμένη κριτική.
Επικοινωνία με την κοπέλα ή όποιον χειρίζεται τον αριθμό επικοινωνίας μέτρια. Μπορεί να μην απαντήσει, θα σε ρωτήσει ποιος είσαι και τι θες, και τέλος θα προσπαθήσει να σε φέρει στην περιοχή και τα ξενοδοχεία που δουλεύει προφανώς για τα logistics. Είχαμε κλείσει ραντεβού από την προηγούμενη για κέντρο και τελικά καταλήξαμε στην Ηλιούπολη.
Εμφάνιση: α) πρόσωπο: Σκυλί της νύχτας. Φουσκωμένα Χέιλι τα οποία ορκίζεται ότι δεν έχει πειράξει αλλά δύσκολα με πείθει. Γενικά το πρόσωπο είναι πολύ άγριο για τα γούστα μου. Σαν τραγούδια τα σε σκυλαδικι στο 25ο χλμ. Εξού και ο τίτλος. Βέβαια από ότι έχω καταλάβει, πολλοί εδώ μέσα προτιμούν τέτοια μούτρα. Εμένα οριακά δεν με χάλασε. Σε καμία περίπτωση δεν την χαρακτηρίζω όμορφη, για τα δικά μου πάντα δεδομένα.
β) κορμί: θανατηφόρο. Κοντοπουτανο και 95% ότι βλέπετε στις φωτογραφίες.
Ηλικία επουδενί 22. 32 μπορεί.
Συμπεριφορά: Πολύ καλή και πρόσχαρη κοπέλα. Άνετη στο σοσιαλ και καθόλου βιαστική στο ραντεβού της το οποίο πρέπει να υπερβικαμε κατά 5-10' χωρίς καμία αναφορά σε αυτό ούτε σε παραπάνω αποζημίωση.
Αγώνας: Τα πάντα όλα. Ρωτάει κιόλας για τα γούστα σου ώστε να προσαρμοστεί ανάλογα.
Συμπερασματικά τίμια επιλογή. Στα θετικά η κορμάρα, η άνετη συμπεριφορά. Και οι υπηρεσίες. Στα αρνητικά το πρόσωπο, η τιμή και ο περιορισμός των ραντεβού στα σημεία που την βολεύουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Mounokwlaraki
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.704
Πόντοι:
7.216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, txar, xagnostos2006 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Α εσυ είσαι το βλαχαδερό από την Θεσσαλία που το επαιζες Μαγκακος και βαρύ πεπόνι στο ραντεβού!
23 Σεπτεμβρίου, 2023
σε πιστευω για το προσωπο παροτι δεν την εχω δει.. εδω μεσα ο,τι βαθμολογια βλεπεις στο προσωπο αφαιρεις 3 βαθμους τουλαχιστον..
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Φουλ υπερβολή το 3 στην φάτσα μπρο, γιατί κάτω απ την βάση (δλδ 5) μιλάμε για τρομερή πατσαβούρα που δεν είναι σε καμία περίπτωση.

Ένα 6-7 θα ήταν τίμιο κ σωστό κατ εμέ, εκτός κι αν έχει πειράξει τόσο πολύ το πρόσωπο απ όταν την είδα τελευταία φορα πριν 1 χρόνο. 22 για κανένα λόγο , γύρω στα 27-28 πρέπει να είναι
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Αδελφέ επειδή κανείς σοβαρές κριτικές θα ήθελα να μας πεις το εξής: κάνει διάστημικα τσιμπούκια; να παίρνει όλον τον ψωλον μέσα κ να τον εξαφανίζει μέχρι τον οισοφάγο;
Ευχαριστώ!
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Την ΚΩΛΑΡΑ της την εγλυψες???
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Το να δίνεις 180 ευρώ σε οποιονδήποτε ανθρωπο σημαίνει οτι υποτιμάς τον εαυτό σου.Οτι δεν έχεις αυτοεκτίμηση και υποβιβάζεσαι.
review reaction 1 review reaction 3 makao, Watcher17, piko και 1 ακόμα μέλος
23 Σεπτεμβρίου, 2023
Να κάνω μια διόρθωση
βλαχαδερό από το Βόλο!
24 Σεπτεμβρίου, 2023
Ακομη να καταλάβω γιατι σκάτε 150€ και άνω σε "ανεξάρτητες", τη στιγμή που βρισκεις κοπελα γραφειου την ωρα & σημείο που θες.
Για την ηλικία οσες γραφουν 22 ετων, πρόσθεσε άλλα 5 να εισαι μέσα. Είχαμε ως τώρα άλλον ενα "εκπεσόντα άγγελο" που δηλωνει 22 ετών και τον εκθειάζουν καποιοι τιποτένοι (εννοώ άσχετοι απο sex).
Οσοι θεωρουν τις άνω περιπτωσεις vfm, καλά να πάθουν μετά όσοι τους πιστευουν.
review reaction 1 gremlin, txar, fener και 4 άλλα μέλη
24 Σεπτεμβρίου, 2023
Ενώ το να δίνεις 160 π.χ έχει τεράστια διαφορά...
review reaction 1 Watcher17
24 Σεπτεμβρίου, 2023
Δεν μπορώ να καταλάβω προς τι όλος αυτό ο ντόρος. Η κριτική μου είναι κατά βάση θετική με γενική βαθμολογία κοντά στο 8. Αν θέλει η κοπέλα να έχει μόνο 10άρια, δίνω το ελεύθερο στον @antistenis να σβήσει την κριτική μου. over and out.
review reaction 1 xagnostos2006
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2